Eela

نرم افزار اندروید ایلا v1.3.3 سامانه هوشمند و ارزان حمل و نقل و سفر در ایران

با ایلا راحت سفر کنید. نرم افزارهای مختلفی در زمینه حمل و نقل در ایران وجود دارد که از جمله آنها می توان نرم افزار درخواست تاکسی اسنپ را نام برد. حال در این مطلب شما با یک نرم افزاری آشنا می شوید که از لحاظ عملکرد آهسته تر از رقبای خود حرکت کرده و الان فقط در شهرستان بروجرد فعال است که البته به تدریج در کل ایران فعال …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۸ 375 بار بدون دیدگاه seyedata

با ایلا راحت سفر کنید. نرم افزارهای مختلفی در زمینه حمل و نقل در ایران وجود دارد که از جمله آنها می توان نرم افزار درخواست تاکسی اسنپ را نام برد. حال در این مطلب شما با یک نرم افزاری آشنا می شوید که از لحاظ عملکرد آهسته تر از رقبای خود حرکت کرده و الان فقط در شهرستان بروجرد فعال است که البته به تدریج در کل ایران فعال خواهد شد.

سفر ارزان با ایلا

همه نرم افزارهای درخواست تاکسی، ظاهری تقریبا مشابه دارند. آن چیزی که نرم افزارها را از هم متمایز می کند، ویژگی های خاصی است که در هر نرم افزار پیش بینی و اجرا شده اند. در این نرم افزار، پس از انتخاب مبدا و مقصد، میزان مسافت را نیز به شما نشان می دهد تا با توجه این مسافت و مبلغ محاسبه شده توسط نرم افزار، شما مبلغی را که توانسته اید پس انداز کنید را متوجه بشوید.

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار ایلا این است که شما پس از انتخاب مقصد و مبدا، می توانید با راننده در محیط نرم افزار چت کنید و نیازی به برقراری تماس تلفنی نمی باشد. با ایلا میتوانید در یک زمان، چندین سفر را ثبت و مدیریت کنید. شاید هم بخواهید برای یک مقصد بیش از یک خودرو درخواست کنید. این کار نیازی به ثبت درخواست توسط چند گوشی ندارد و فقط کافیست با یک تلفن همراه درخواست تاکسی خود را ثبت نمایید.

 

ایلا

سفری آسان با ایلا

در سایر نرم افزارها، بعد از پیداشدن خودرو و تایید، مسافر باید با راننده تماس بگیرد و با وی ارتباط برقرار کند ولی در این نرم افزار اینگونه نیست و شما پس از تایید خودرو، باید منتظر برقراری ارتباط از طرف رانندگان باشید. ایلا داراری ۲ نوع سرویس است. ایلا کول که سفری ارزان قیمت را تجربه می کنید و ایلا vip که یک سفر متفاوت و به یادماندنی را تجربه خواهید کرد. پس همین حالا این نرم افزار پرکاربرد را از سایت محبوب یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی ایلا راننده :

  • امکان مشاهده تاریخچه سفر های پیشین
  • پرداخت نقدی یا اعتباری هزینه سفر
  • امتیازدهی به راننده در انتهای سفر
  • امکان خرید شارژ اضافه آنلاین درون برنامه ای و یا از طریق وب سایت ایلا
  • مدیریت چندین سفر در یک زمان

تغییرات نسخه جدید ایلا راننده :

  • رفع ایرادات جزئی

پیش نمایش

ایلا راننده
ایلا راننده

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.3 حجم 30 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده