ایرانسلی ها

نرم افزار اندروید ایرانسلی ها نسخه ۴٫۰٫۱-P

با نرم افزار ایرانسلی ها ، راحت تر از خدمات اپراتور ایرانسل استفاده کنید. این نرم افزار می تواند تبدیل به یک نرم افزار ضروری برای دارندگان سیم کارت ایرانسل شود. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. با پیشرفت تکنولوژی، لزوم بهتر شدن و پیشرفت اپراتور های سیم کارت های تلفن نیز به شدت حس می شد، خدمات مرتبط با آن ها باید به سرعت، مطابق تکنولوژی …

آنلاین ۱۳۹۸-۰۱-۰۹ 1320 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار ایرانسلی ها ، راحت تر از خدمات اپراتور ایرانسل استفاده کنید. این نرم افزار می تواند تبدیل به یک نرم افزار ضروری برای دارندگان سیم کارت ایرانسل شود. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

با پیشرفت تکنولوژی، لزوم بهتر شدن و پیشرفت اپراتور های سیم کارت های تلفن نیز به شدت حس می شد، خدمات مرتبط با آن ها باید به سرعت، مطابق تکنولوژی بالای تلفن های هوشمند می شدند. خوشبختانه پیشرفت و همخوانی اپراتور های تلفن همراه در ایران به سرعت رخ داد و اپراتور ها توانستند به خوبی خدمات خود را مطابق تلفن های هوشمند به روز کنند. یکی از این اپراتور ها، ایرانسل می باشد.

با زیاد شدن کاربران تلفن هوشمند، طبیعتاً استفاده از خدمات اپراتور ها نیز افزایش یافت، برای دسترسی به این خدمات شما می بایست کد هایی رو شماره گیری می کردید و یا به شماره هایی خاص پیامک ارسال می کردید تا از خدمات اپراتور خود بهره مند شوید. به همین دلیل ممکن است برای بهره بردن از این خدمات دچار مشکل شویم و یا نحوه ی فعال سازی آن را فراموش کنیم. به همین دلیل وجود نرم افزار هایی مانند ایرانسلی ها به شدت حس می شد تا بتواند انجام بعضی امور را برای ما راحت کند. نرم افزار ایرانسلی ها صرفا برای دارندگان سیم کارت های ایرانسل می باشد. دارندگان سیم کارت های همراه اول می توانند از اپلیکیشن همراه اولی ها استفاده کنند.

نرم افزار ایرانسلی ها را یک جوان خوش ذوق و خلاق به نام آیدین خوش ظاهر توسعه داده است که سابقه ی ساخت اپلیکیشن های دیگر را نیز دارد. نا گفته نماند، نرم افزار همراه اولی ها را هم همین جوان ساخته است.

 

ایرانسلی ها

 

با ایرانسلی ها ، راحت تر از خدمات ایرانسل استفاده کنید

امروزه خدمات متفاوتی از طرف ایرانسل برای مشترکین ارائه می شوند. شما می توانید با ایرانسلی ها راحت تر از این خدمات استفاده کنید. شما می توانید با این نرم افزار از بسته های اینترنت ایرانسل استفاده کنید و همچنین از بسته های ترکیبی نیز برخوردار شوید. شما می توانید از طریق حساب بانکی صورت حساب ها و یا هزینه ی اینترنت خود را پرداخت کنید.

علاوه بر این ها، امکان استفاده از این برنامه برای خدمات دیگر از جمله آوای پیشواز نیز ممکن می باشد.

نرم افزار ایرانسلی ها ، یک نرم افزار کاربردی برای دارندگان سیم کارت ایرانسل می باشد که می توانید از طریق آن راحت تر از خدمات ایرانسل استفاده کنید. شما می توانید نرم افزار ایرانسلی ها را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی ایرانسلی ها :

  • امکان پرداخت از طریق حساب بانکی
  • امکان دریافت موجودی یا صورتحساب
  • ارائه خدمات آهنگ پیشواز
  • امکان مشاهده و خرید بسته های اینترنت
  • امکان بهره‌مندی از تخفیفات بابت خرید اینترنت

تغییرات نسخه جدید ایرانسلی ها :

  • برطرف شدن مشکل درگاه آفلاین
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

ایرانسلی ها
ایرانسلی ها
ایرانسلی ها
ایرانسلی ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.0.1-P حجم 1 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده