اسنپ فود

نرم افزار اندروید اسنپ فود (زودفود) سفارش آنلاین غذا نسخه ۴٫۱٫۳

با استفاده از برنامه اسنپ فود (زودفود) شما قادر به مشاهده آنلاین تمامی رستوران های اطراف محل خود خواهید بود و علاوه بر مشاهده رستوران ها شما می‌توانید منوی غذا آن هارا نیز مشاهده کنید درضمن در زیر هر منو می‌توانید نظر مشتری هارا از غذای آن رستوران جویا شوید و با آگاهی کامل غذای خود را سفارش دهید.در برنامه اسنپ فود (زودفود) همانطور که گفته شد رستوران های اطراف شما با …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۰-۰۸ 930 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

با استفاده از برنامه اسنپ فود (زودفود) شما قادر به مشاهده آنلاین تمامی رستوران های اطراف محل خود خواهید بود و علاوه بر مشاهده رستوران ها شما می‌توانید منوی غذا آن هارا نیز مشاهده کنید درضمن در زیر هر منو می‌توانید نظر مشتری هارا از غذای آن رستوران جویا شوید و با آگاهی کامل غذای خود را سفارش دهید.در برنامه اسنپ فود (زودفود) همانطور که گفته شد رستوران های اطراف شما با اتصال به اینترنت نمایش داده خواهد شد و شما قادر به دیدن انواع غذا های آن ها خواهید بود و می‌توانید در صورت درخواست غذایی تنها با لمسی ساده آن را به صورت آنلاین با پرداخت آنلاین سفارش دهید و غذا را در کسری از ساعت در منزل خود تحیول بگیرید. از ویژگی های دیگه این برنامه می‌توان به سفارش غذا برای مدتی دیگر هم اشاره کرد که یک ویژگی خوب به حساب می‌آید.

نرم افزار اسنپ فود (زودفود) یک برنامه در سبک آشپزی و رستوران و کاربردی برای کسانی که به غذای حاضری نیازمند هستن می‌باشد. این برنامه در کافه بازار و سایت یزداپلیکیشن با تمامی امکانات به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد.

اسنپ فود

نرم افزار اسنپ فود (زودفود)

با استفاده از برنامه اسنپ فود (زودفود) دیگر نیازی نیس به رستوران ها مراجعه کنید و قیمت غذایی را بپرسید آن را با خود به منزل آورید و یا دیگر لازم نیس با آن ها تماس بگیرید تا از قمیت ها اطلاع داشته باشید. تنها لازم است که با اتصال به اینترنت از تمامی خدمات نزدیک ترین رستوران های اطرف خود بهره مند شوید. از ویژگی های جالب این برنامه می‌توان نشان دادن تصاویر واقعی غذا که برای مشتری های دیگر آماده شده است اشاره کرد که می‌توانید غذای خود را با آگاهی دقیق سفارش دهید.

برنامه اسنپ فود در حال حاضر در شهر های تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان، اهواز و تبریز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

شما می‌توانید از برنامه ی Snapp هم استفاده کنید و با کلیک بر روی آن، آن را نیز دانلود کنید و استفاده کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید اسنپ فود (زودفود) :

  • امکان پرداخت آنلاین و اعتباری
  • قیمت دقیقاً یکسان منوی رستوران و اسنپ فود
  • برخورداری از امکان گارانتی تحویل به موقع غذا

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید اسنپ فود (زودفود) :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید اسنپ فود (زودفود)
نرم افزار اندروید اسنپ فود (زودفود)
نرم افزار اندروید اسنپ فود (زودفود)

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.1.3 حجم 9 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده