اسنپ رانندگان

نرم افزار اندروید اسنپ رانندگان Snapp Driver v2.8.2

نرم افزار اسنپ رانندگان می تواند یک منبع درآمد برای دارندگان ماشین باشد. با این نرم افزار شما می توانید مسافرانی را به طور اختصاصی سوار کنید و کرایه از آن ها دریافت نمایید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه تکنولوژی به راستی تمامی زندگی ما را دگر گون کرده است، حال بعضی این تغییر را بد و بعضی دیگر اتفاقی خوب می دانند.  این تغییرات …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۱۸ 22267 بار ۴ دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار اسنپ رانندگان می تواند یک منبع درآمد برای دارندگان ماشین باشد. با این نرم افزار شما می توانید مسافرانی را به طور اختصاصی سوار کنید و کرایه از آن ها دریافت نمایید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه تکنولوژی به راستی تمامی زندگی ما را دگر گون کرده است، حال بعضی این تغییر را بد و بعضی دیگر اتفاقی خوب می دانند.  این تغییرات حتی شکل رفت و آمد های ما را نیز دگرگون کرده است. در گذشته نرم افزار اسنپ را به شما معرفی کردیم که با شما می توانستید در هر جا که بودید، درخواست ماشین نمایید تا شما را به نقطه ی دیگری در شهر برساند. به این ترتیب شما می توانید به راحتی و بدون دغدغه پیدا کردن ماشین به مقصد مورد نظر خود برسید.

نرم افزار اسنپ رانندگان در واقع برای کسانی می باشد که می خواهند به عنوان راننده در اسنپ فعالیت کنند و کسب درآمد داشته باشند. با این نرم افزار شما می توانید به راحتی در هر کجایی که هستید مسافر سوار کنید و آن ها را به مقصد برسانید و از آن درآمد به دست آورید.

اکنون با افزایش ۳۰ درصدی قیمت ها و ۲ برابر شدن کل درآمد شما، اگر ۴ سفر موفق به مناطق پر درخواستداشته باشید می توانید در آمدی بیش از گذشته و بیش از هر جای دیگر کسب کنید. پس به مناطق پر درخواست بروید ( مناطق ۲، ۳، ۵، ۶، ۷، ۱۱ و ۱۲ ). توجه داشته باشید که مناطق پر درخواست مدادم در حال تغیر است، پس همیشه به آخرین مناطق پر درخواست بروید.

اسنپ رانندگان

چگونه با اسنپ رانندگان پول در بیاوریم؟

هنگام نصب این برنامه، شما یک صفحه ورود می بینید که در آن شما باید شماره موبایل و رمز عبور خود را وارد نمایید. البته شما باید برای اینکه عضو رانندگان اسنپ شوید باید مراحلی را نیز به صورت حضوری طی کنید که شما باید در این مراحل مدارک شناسایی خود را به اسنپ تحویل دهید تا آن ها خودروی شما را به سامانه ی خود اضافه کنند. نگران نباشید، این مراحل به سرعت طی خواهد شد.

بعد ثبت نام و خودروی شما به عنوان راننده، شما می توانید وارد نرم افزار اسنپ رانندگان شوید. بعد از ورود به این نرم افزار، این نرم افزار مکان فعلی شما را تشخیص می دهد و افرادی که درخواست ماشین کرده اند به همراه مقصد انتخابی آن ها را به شما پیشنهاد می کند. در این پیشنهاد شما میزان مبلغ دریافتی خود را نیز مشاهده می کنید و در صورت  تمایل شما می توانید این درخواست را قبول نمایید. سپس شما می توانید با استفاده از مسیر یاب این نرم افزار به راحتی مسافر خود را به مقصد برسانید.

بعد از اینکه مسافر به مقصد رساندید، شما می توانید کرایه ی خود یا به صورت نقدی و یا به صورت اعتباری دریافت نمایید. در صورت دریافت اعتباری، اعتبار شما هفته ای ۳ بار به حساب شما واریز می گردد و حساب شما با اسنپ تسویه خواهد شد.

نرم افزار اسنپ رانندگان یک نرم افزار بسیار کاربردی می باشد که با توجه به ایده ی نوآورانه ای که دارد، می تواند در کسب درآمد به شما کمک کند. شما می توانید نرم افزار اسنپ رانندگان را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار Snapp Driver اسنپ رانندگان :

 • قابلیت مکان یابی شما و مسافر شما
 • رابط کاربری زیبا و قابلیت استفاده ی آسان از آن
 • دارای مسیر یاب برای بهتر رسیدن شما به مقصد
 • نمایش کامل گردش مالی شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار Snapp Driver اسنپ رانندگان :

 • درخواست کننده می تواند تقاضای رفت و برگشت کند
 • درخواست کننده می تواند تقاضا پرداخت هزینه توسط گیرنده را درخواست کند
 • قابلیت جدید اسنپ باکس ( پیک موتوری )
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار Snapp Driver اسنپ رانندگان
نرم افزار Snapp Driver اسنپ رانندگان

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.8.2 حجم 8 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۴ دیدگاه تایید شده

 • علیرضا یاوری شاد 0 - پاسخ

  جان من جوابمو بدید
  هر اسنپ راننده ای رو میریزم برنامه ویز رو نمیاره فقط میره توی نقشه خودش چه کار کنم ویز بیاد بالا به جای نقشه خودش

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام
   نرم افزار ویز رو حذف و مجددا نصب کنید

 • ناصر گودرزیان 0 - پاسخ

  میخواهم به عنوان مسافر از سرویس اسنپ استفاده کنم