آموزش واتس اپ

آموزش واتس اپ تغییر شکل نوشته ها در واتس اپ

برنامه های پیام رسان موبایلی از جمله برنامه Whatsapp در کنار امکانات فراوانی که ارائه می دهند همچنان نقص هایی را نسبت به خدمات کامپیوتری در خود دارند و یکی از مهم ترین بخش هایی که کاربران همیشه از آن شکایت داشته اند نبود تنظیمات شخصی سازی مطالب ارسالی در مسنجر ها می باشد گاهی ممکن است در یک  متن ارسالی بخوایم یک کلیدواژه را بولد و تیره کنیم و گاهی …

۱۳۹۵-۰۲-۱۷ 1845 بار بدون دیدگاه عماد

برنامه های پیام رسان موبایلی از جمله برنامه Whatsapp در کنار امکانات فراوانی که ارائه می دهند همچنان نقص هایی را نسبت به خدمات کامپیوتری در خود دارند و یکی از مهم ترین بخش هایی که کاربران همیشه از آن شکایت داشته اند نبود تنظیمات شخصی سازی مطالب ارسالی در مسنجر ها می باشد گاهی ممکن است در یک  متن ارسالی بخوایم یک کلیدواژه را بولد و تیره کنیم و گاهی نیاز داریم برای انتقال منظور خود از برخی نوشتار های ادبی در زبان های گفتاری استفاده کنیم که تا امروز  امکانات قابل توجه و بزرگی را در برنامه های پیام رسان ها ندیده ایم  اما امرزو واتساپ در جدید ترین نسخه خود قابلیتی را به این مسنجر محبوب افزوده که با استفاده از تگ های از پیش تعیین شده می توانید مطالب خود را ویرایش و تغییر دهید با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

واتساپآموزش واتس اپ اندروید

واتساپ در جدید ترین امکان خود این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده که با استفاده از آن کاربران می توانند با قرار دادن متون مورد نظر خود در ما بین تگ های از پیش تعیین شده نوشته های خود را در صورت نیاز به شکل بولد و یا  ایتالیک و یا خط خورده در آورند.

اگر بخواهید یک متن و یا متونی را برای بیشتر نمایان بدن بولد و تیره تر کنید متن مورد نظر خود را در ویرایشگر واتساپ مابین دو کاراکتر ستاره قرار دهید یعنی اگر کلمه Bold  دو ستاره قرار دهیم به شکل *Bold* پیام ارسالی شما به شکل Bold نمایش داده می شود.

در صورتی که متن را بخواهید ایتالیک و کمی کج و موازی مورب کنید به راحتی با قرار دادن متن خود در ماین دو زیر خط متن Italic را که به صورت _Itailic_  نوشته اید به شکل Italic نمایش داده می شود.

دیگر امکان ویرایش متونی که در واتساپ قزار داده شده امکان خط خوردن متن است که اگر متن خود را ما بین دو ~  قرا دهید برای مثل متن ~خط خورده~ به شکل خط خورده نمایش داده می شود.

whatsapp

یادتان باشد که برای بهره بردن از این امکان باید آخرین نسخه موجود واتس اپ را که در زیر این پست آمده را نصب نمایید. ممکن از بعضی کیبورد ها کاراکترها را متفاوت نمایش دهند پس مطمعن شوید آن چیزی که در پست آموزش واتس اپ گفتیم را تایپ کرده باشید.

دانلود آخرین نسخه واتس اپ

امیدوارم آموزش واتس اپ مورد استفاده شما قرار گرفته باشد منتظر دیدگاه های شما دوستان یزد اپلیکیشن در بخش نظرات هستیم در صورتی که نیاز به یک آموزش فارسی دارید در بخش نظرات آن را اطلاع دهید تا برای شما دوستان تهیه کنیم.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده