World at War: WW2 Strategy MMO

بازی اندروید World at War: WW2 Strategy MMO v1.4.2 جنگ جهانی دوم

World at War: WW2 Strategy MMO یک بازی سرگرم کننده و اعتیادآور در دسته بازی های استراتژیک است که صحنه نبردهای جنگ جهانی دوم را به رخ می کشد. برای خواندن جزئیات بیشتر در مورد این بازی استراتژیک و دانلود این بازی از طریق لینک مستقیم در ادامه مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید. World at War: WW2 Strategy MMO و شرکت سازنده آن World at War: WW2 Strategy MMO …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۹-۰۲ 830 بار بدون دیدگاه Mr

World at War: WW2 Strategy MMO یک بازی سرگرم کننده و اعتیادآور در دسته بازی های استراتژیک است که صحنه نبردهای جنگ جهانی دوم را به رخ می کشد. برای خواندن جزئیات بیشتر در مورد این بازی استراتژیک و دانلود این بازی از طریق لینک مستقیم در ادامه مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

World at War: WW2 Strategy MMO

World at War: WW2 Strategy MMO و شرکت سازنده آن

World at War: WW2 Strategy MMO در استودیوی بازی سازی Erepublik Labs تهیه و تولید شده است. این کمپانی بازی سازی از یک تیم حرفه ای تشکیل شده است که از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را شروع کرده اند. از این استودیوی بازی سازی تا به حال بازی های زیادی منتشر شده است و اکثر پروژه های این کمپانی موفق بوده اند. از جمله بازی های مشهور این کمپانی می توان به AGE OF LORDS و CANNON LAND اشاره کرد. در این مطلب نیز به بررسی تخصصی بازی World at War: WW2 Strategy MMO خواهیم پرداخت.

بررسی تخصصی World at War: WW2 Strategy MMO

نمره بازی در گوگل پلی و نظرات کاربران

World at War: WW2 Strategy MMO با حدود پنج میلیون دانلود در گوگل پلی تا به حال توانسته است نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را برای خود به دست بیاورد.

در مورد نظرات کاربران در مورد این بازی نیز طبق بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که غالبا از مفرح و سرگرم کننده بودن بازی و گرافیک و گیم پلی خوب آن تعریف ها و تمجید هایی شده بود. عده بسیاری نیز بازی را خوب قلمداد کرده بودند و خواستار رفع مشکلات جزئی با آپدیت های متوالی بودند. اما بیشتر نظرات حکم بر سرگرم کننده بودن بازی و گرافیک خوب این بازی داشت.

نکته جالب دیگری که در نظرات کاربران در گوگل پلی با آن رو به رو شدیم جدیت تیم فنی این بازی در پاسخ دادن به پیام ها و رفع مشکلات کاربران در نظرات در گوگل پلی بود. در کل با توجه به نظرات کاربران و نمره ثبت شده در گوگل پلی می توان این بازی را برای کاربران آن رضایت بخش دانست.

روند و گیم پلی بازی

تلاش خود را بکنید تا در بزرگترین جنگ تاریخ به قوی ترین ژنرال تبدیل شوید. به آموزش سربازان، ساخت تانک ها و تجهیزات نظامی هوایی بپردازید و لشکری عظیم تشکیل داده و به جنگ با هزاران بازیکن واقعی در سرتاسر جهان و از اتحاد های متفاوت بپردازید. مقر استراژیک خود را توسعه دهید و قدرت خود را بیشتر کنید. World at War: WW2 Strategy MMO یکی از بزرگترین بازی های استراتژیک MMO در جهان است. در این بازی باید به ساخت انواع ابزارآلات جنگی پرداخته و با دشمنان خود از اتحاد های بزرگ به مبارزه بپردازید تا به قدرت خود بیفزایید.

از ویژگی های جالب این بازی جنگ افزارهایی است که براساس مستندات حقیقی و طبق آنچه که واقعا بوده اند طراحی شده اند. مقر و مرکز فرماندهی خود را توسعه دهید و به تحقیق برای پیشرفت تکنولوژی و امکانات جنگ افزارهای خود بپردازید تا ارتش خود را قدرتمندتر کنید.

به گشت و گذار در نقشه و سرزمین بپزدازید تا بتوانید منابع بیشتر جمع آوری کرده و یا ارتش های شورشی را نابود کنید. از نیروهای بی رحم استفاده کنید تا دشمنان خود را شکست دهید. همچنین می توانید با دستیابی به تسلیحات اتمی به قسمتی از تاریخ تبدیل شده و قدرت شگفت انگیزی برای خود به دست آورید. از دوستان و هم اتحادان خود کمک بگیرید و به پیشروی در اتحاد های دیگر بپردازید و با شکست آن ها پیروز جنگ بزرگ شوید. همچنین می توانید برای مذاکره در مورد استراتژی های مورد نیاز برای پیروزی در جنگ های بزرگ، با هم پیمانان خود به گفتگو از طریق چت این بازی بپردازید.

برای تهیه هزینه جنگ ها در زمان های مناسب به جنگ بپردازید و یا برای به دست آوردن زمان به صلح بپردازید. در این بازی می توانید به رقابت با نیروهای دشمن و یا حتی نیروهای متحد بپردازید.

همچنین شخصیت های ژنرال این بازی از شخصیت های واقعی تاریخی برگرفته شده اند. در این بازی ماموریت های مرحله ای نیز وجود دارد که می توانید با پیروزی در این مراحل به جوایز آن دست یابید.

گرافیک بازی

از نظر گرافیک و کیفیت بازی می توان کیفیت این بازی را فراتر از آنچه که از یک بازی استراژیک انتظار می رود دانست. همانطور که در نظرات کاربران در گوگل پلی نیز دیدیم اکثر کاربران از گرافیک این بازی رضایت کامل داشتند و این بازی را از لحاظ گرافیک در رده اول بازی های استراتژیک قرار داده بودند.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید World at War: WW2 Strategy MMO :

  • استفاده از جنگ افزار ها و شخصیت های تاریخی
  • امکان چت کردن با متحدان
  • گرافیک خوب
  • گیم پلی جذاب و اعتیادآور

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید World at War: WW2 Strategy MMO :

  • رفع مشکلات نرم افزاری و بهبود عملکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید World at War: WW2 Strategy MMO
بازی اندروید World at War: WW2 Strategy MMO
بازی اندروید World at War: WW2 Strategy MMO
بازی اندروید World at War: WW2 Strategy MMO

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.2 حجم 72 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده