تخفیف ویژه خرید گوشی موبایل
War Heroes: Fun Action for Free

بازی اندروید War Heroes: Fun Action for Free v2.4.2 جنگ قهرمانان: نبرد گروهی

بازی War Heroes: Fun Action for Free عنوان جنگی آنلاین بوده که همانند هر بازی جنگی می توان گیم پلی لذت بخشی را با اجرای داشت. این عنوان در سبک اکشن و استراتژیک طراحی و توسعه پیدا کرده که با سبک لذت بخش خود توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد. معرفی War Heroes: Fun Action for Free سبک جنگی بیشتر مورد توجه بازیکنان عناوین شوتر اکشن بوده و بازی جنگ …

۱۳۹۶-۱۱-۲۷ 139 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی War Heroes: Fun Action for Free عنوان جنگی آنلاین بوده که همانند هر بازی جنگی می توان گیم پلی لذت بخشی را با اجرای داشت. این عنوان در سبک اکشن و استراتژیک طراحی و توسعه پیدا کرده که با سبک لذت بخش خود توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد.

معرفی War Heroes: Fun Action for Free

سبک جنگی بیشتر مورد توجه بازیکنان عناوین شوتر اکشن بوده و بازی جنگ قهرمانان: نبرد گروهی نیز چنین احساسی را در گیمرهای موبایلی به وجود می آورد. با War Heroes: Fun Action for Free شما می توانید شاهد سلاح های قدرتمند و مختلفی باشید تا بتوانید حریف خود را از پای درآورید. در حقیقت این بازی اگرچه استراتژیک بوده اما بیشتر باید شما به نابودی برج های دفاعی دشمن بپردازید تا با نابودی تمامی برج ها امتیاز و آیتمی کسب کنید.

 War Heroes: Fun Action for Free

آیتم هایی که بدست می آورید می توانید برای قدرتمندتر ساختن تیم خود به کار گیرد و آنها را نیرومند سازید تا در مبارزات بعدی عملکرد بهتری از خود نشان دهید. در دنیای War Heroes باید یک تیم جنگی حرفه ای را تشکیل دهید تا بتوانید به سرعت حریف مقابل خود را شکست دهید.

اگر بخواهیم یک بازی مشابه این عنوان جنگی را نام ببرید بازی Clash Royale استودیو سوپرسل و یا بازی Castle Creeps TD می تواند همان بازی موردنظر باشد. با این حساب قطعا باید با سبک بازی War Heroes: Fun Action for Free آشنایی کامل داشته باشید زیرا در سبک این بازی عناوین مختلفی منتشر شده و نبرد قهرمانان یکی از آنها محسوب می شود.

وجود بیش از ۲۵ نوع سلاح و وسایل نقلیه جنگی، قابلیت ارتقا سلاح ها، گرافیک HD با طراحی هنری چشمگیر و برخی دیگر از ویژگی های این بازی آنلاین است. این بازی را می توانید به رایگان از یزد اپلیکیشن دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید War Heroes: Fun Action for Free :

  • وجود 30 نوع سلاح و وسایل نقلیه جنگی
  • عنوانی آنلاین با بخش چند نفره مهیج
  • رقابت با دیگر بازیکنان
  • گرافیک HD با کیفیت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید War Heroes: Fun Action for Free :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید  War Heroes: Fun Action for Free
بازی اندروید  War Heroes: Fun Action for Free
بازی اندروید  War Heroes: Fun Action for Free
بازی اندروید  War Heroes: Fun Action for Free

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.4.2 حجم 76 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده