Tank Strike 3D

بازی اندروید Tank Strike 3D v1.4 بازی اکشن شلیک تانک

Tank Strike 3D یک بازی اکشن هیجان انگیز در سبک نبرد تانک ها می باشد. اگر به دنبال یک بازی اکشن سرگرم کننده و هیجان انگیز می باشید، نقد و بررسی تخصصی این بازی جذاب را از دست دهید. با ما در یزد اپلیکیشن همراه باشید. در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی تخصصی این بازی اکشن که در سبک بازی های جنگی و نبرد تانک ها می …

۱۳۹۵-۰۸-۲۴ 1938 بار بدون دیدگاه Mr

Tank Strike 3D یک بازی اکشن هیجان انگیز در سبک نبرد تانک ها می باشد. اگر به دنبال یک بازی اکشن سرگرم کننده و هیجان انگیز می باشید، نقد و بررسی تخصصی این بازی جذاب را از دست دهید. با ما در یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Tank Strike 3D

در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی تخصصی این بازی اکشن که در سبک بازی های جنگی و نبرد تانک ها می باشد و معرفی شرکت سازنده آن و بررسی نقاط ضعف و قوت این بازی بپردازیم. در ادامه با ما همراه بمانید.

Tank Strike 3D و شرکت سازنده این بازی

Tank Strike 3D توسط کمپانی نسبتا مشهور و با تجربه .Doodle Mobile Ltd منتشر شده است. از این کمپانی بازی سازی معمولا شاهد بازی های منحصر به فرد و با ویژگی های منحصر به فردی هستیم که این ویژگی ها در بسیاری از بازی های اندرویدی یافت نمی شود. برای مثال در بازی Infinity Sword که در چند روز گذشته در یزد اپلیکیشن به نقد و بررسی آن پرداختیم با یک بازی جالب و سرگرم کننده رو به رو هستیم که دو سبک بازی های استراتژیک و اول شخص را در هم ادغام کرده است و توانسته است حس خوب این دو سبک را با یکدیگر ادغام کند.

اما در این بازی .Doodle Mobile Ltd نیز این منحصر بودن را در قالب گیم پلی بازی و نحوه کنترل در این بازی شاهد بودیم که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

بررسی تخصصی Tank Strike 3D

اعتبار بازی در گوگل پلی و نظرات کاربران

Tank Strike 3D توانسته است بازخورد نسبتا خوبی را برای خود در گوگل پلی به دست بیاورد. این بازی توانسته است با حدود ۵ میلیون دانلود در گوگل پلی نمره خوب ۳٫۹ از ۵ را برای خود کسب کند که نمره ای قابل قبول است.

اما نظرات کاربران در گوگل پلی در مورد این بازی اکشن نسبتا مثبت است. گرچه انتقاد هایی به این بازی وارد شده است اما طبق بررسی تخصصی یزد اپلیکیشن و تست این بازی توسط ما، این نکته به دست رسید که تعدادی از این نقد ها قابل قبول است و تعدادی دیگر غیر قابل قبول می باشد که در قسمت گرافیک و کنترل بازی به این موضوع می پردازیم.

معرفی داستان و گیم پلی بازی

در این بازی شما هدایت یک تانک را به عهده دارید و به مانند بازی های دیگر در این سبک باید به نابودی دشمنان خود بپردازید. تانک های دشمن را نابود کنید و مراکز دشمنان خود را تسخیر کنید. Tank Strike 3D یکی از بهترین بازی ها در سبک خود می باشد. دشمنان در این بازی به سرزمین شما حمله کرده اند و سرزمین شما پر شده است از تانک های دشمن. آن ها را نابود کنید و در مراحل مختلف به پیروزی دست پیدا کنید و کشور را آزاد کنید. تانک های جدید بخرید، تانک خود را تقویت کنید و وارد میدان نبرد شوید و دشمنان خود را از پا در بیاورید. شما برای پیروزی در نبرد مقابل تانک های دشمن باید استراتژی های خوبی به کار بگیرید تا موفق شوید.

گرافیک و کنترل بازی

در نظرات کاربران تعدادی از گرافیک بد این بازی نقد های داشتند. اما در ادامه متوجه شدیم که بیشتر کاربران از گرفیک این بازی کاملا راضی بودند. ما نیز با تست این بازی متوجه شدیم که گرافیک این بازی برای یک بازی بدون دیتا کاملا موجه و قابل قبول بود و بازی از گرافیک بالا و خوبی برخوردار بود.

در مورد نحوه کنترل تانک ها نیز در نظرات با نقد هایی و کم و بیش با نارضایتی هایی رو به رو شدیم. اما در مورد این موضوع نیز بسیاری از کاربران نظر مثبتی راجع به کنترل بازی داشتند و آن را جالب و نوآورانه قملداد کرده بودند. در تست های یزد اپلیکیشن از این بازی به این نکته رسیدیم که این نحوه کنترل در بازی در نظر اول کمی سخت به نظر می آید، اما طبیعی تر و واقع گرایانه جلوه می کند و تجربه بهتری را برای کاربران این بازی رقم می زند.

در کل می توان Tank Strike 3D را یک بازی در خور توجه دانست. البته نقد هایی به آن وارد است اما این بازی در دسته بازی های بدون دیتا کیفیتی خوب و قابل قبولی را برای کاربران ارائه کرده است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Tank Strike 3D :

  • گرافیک سطح بالا و واقع گرایانه
  • کنترل جذاب و واقع گرایانه بازی
  • امکان خرید تانک های جدید و تقویت آن ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Tank Strike 3D :

  • رفع مشکلات نرم افزاری و بهبود عملکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Tank Strike 3D
بازی اندروید Tank Strike 3D
بازی اندروید Tank Strike 3D
بازی اندروید Tank Strike 3D
بازی اندروید Tank Strike 3D

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده