Swipe Brick Breaker

بازی اندروید Swipe Brick Breaker v1.3.2 آجر شکن

بازی Swipe Brick Breaker می تواند شما را معتاد خود کند. بازی آجر شکن اخیرا توانسته با گیم پلی زیبا و جذاب خود سر و صدای زیادی به پا کند و توجه همه را به سوی خود جذب کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. دنیای بازی ها قدمت زیادی دارند که هر کدام از ما آنقدر خوشبخت بوده ایم که بتوانیم چند سالی از آن را تجربه …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۵-۳۱ 6203 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Swipe Brick Breaker می تواند شما را معتاد خود کند. بازی آجر شکن اخیرا توانسته با گیم پلی زیبا و جذاب خود سر و صدای زیادی به پا کند و توجه همه را به سوی خود جذب کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

دنیای بازی ها قدمت زیادی دارند که هر کدام از ما آنقدر خوشبخت بوده ایم که بتوانیم چند سالی از آن را تجربه کنیم. کنسول های زیادی برای بازی وجود دارند و افراد متعددی نیز بخشی از وقت خود را صرف بازی کردن کرده اند. تلفن های هوشمند نیز بخشی از این تاریخ هستند و دنیای بازی ها توانسته است به آن ها نیز نفوذ کند.

شاید تعداد کمی از ما آن بازی نوستالژی روی کنسول های قدیمی را به یاد داشته باشیم که باید در آن با کمک یک صفحه و یک توپ آجر هایی را نابود می کردیم و مسلما با آن خاطره نیز داریم. این بار، این بازی را می توانیم با ظاهری کاملا متفاوت و گیم پلی امروزی تر و نوین تر روی تلفن های هوشمند خود ببینیم. البته تعداد این بازی ها نیز کم نیست ولی می توان گفت که بیشتر آنان توانسته اند به موفقیت برسند که از بین آن ها می توان به بازی Ballz اشاره کرد. بازی Swipe Brick Breaker نیز یکی از همین بازی ها می باشد.

بازی Swipe Brick Breaker را استودیو بازی سازی Monthly 23 ساخته است. این استودیو به تازگی کار خود را شروع کرده است ولی با ساخت بازی Swipe Brick Breaker گام بزرگی برای موفقیت برداشته است طوری که این بازی توانسته در گوگل پلی از طرف کاربران نمره ی ۴٫۶ از ۵ را به دست بیاورد و بین ۵ تا ۱۰ میلیون بار دانلود شود. جالب است بدانید این استودیو قول داده است تا هر ماه یک بازی جدید به بیرون عرضه کند.

Swipe Brick Breaker

در Swipe Brick Breaker آجر ها را نابود کنید

در بازی آجر شکن نیز شما توپ هایی را در اختیار دارید و باید آن ها را طوری به آجر ها را پرتاب کنید تا آن ها از بین بروند. همچنین هر کدام از آجر ها مقاومتی دارند که با هر بار برخورد مقاومت آن ها کم می شود و به شکستن نزدیک تر می شوند. این روال شاید شما را یاد بازی Bounzy بیاندازد. تمامی چیزی که در این بازی نیاز دارید، انتخاب جهت مناسب برای پرتاب توپ ها می باشد و سپس باقی کار ها را به برخورد توپ با دیوار یا آجر ها بسپارید.

بازی Swipe Brick Breaker یک بازی ساده و در عین حال بسیار زیبا می باشد که می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. شما می توانید بازی Swipe Brick Breaker را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Swipe Brick Breaker :

  • گیم پلی بسیار ساده و روان
  • ظاهری زیبا
  • گیم پلی تمام ناپذیر
  • وجود امتیاز هایی و جوایز ویژه ای در هر مرحله

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Swipe Brick Breaker :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Swipe Brick Breaker
بازی اندروید Swipe Brick Breaker
بازی اندروید Swipe Brick Breaker
بازی اندروید Swipe Brick Breaker

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.2 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده