بازی اندروید حمله به برکه

بازی اندروید حمله به برکه Swamp Attack v2.1.2 + نسخه مود

بازی اندروید حمله به برکه Swamp Attack یک بازی بسیار محبوب به همراه گیم پلی جذاب و بسیار عالی برای دستگاه های اندرویدی است که توسط کمپانی Outfit7 تولید و عرضه شده است. در این بازی زیبا شما نقش مردی را دارید که در کلبه ای چوبی زندگی می کند که در برکه خطرناکی واقع شده است. محافظت از کلبه در برابر حیواناتی مانند: کروکودیل، راکن، سگ آبی که به …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۶-۰۵ 1513 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید حمله به برکه Swamp Attack یک بازی بسیار محبوب به همراه گیم پلی جذاب و بسیار عالی برای دستگاه های اندرویدی است که توسط کمپانی Outfit7 تولید و عرضه شده است. در این بازی زیبا شما نقش مردی را دارید که در کلبه ای چوبی زندگی می کند که در برکه خطرناکی واقع شده است.

محافظت از کلبه در برابر حیواناتی مانند: کروکودیل، راکن، سگ آبی که به طرز وحشیانه ای به سمت شما حمله می کنند است بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد، این مسئولیتی است که در بازی Swamp Attack به عهده دارید. موج حملات این حیوانات یکی پس از دیگری قوی تر می شوند پس شما نیاز به خرید نارنجک ارتقاء و یا تعویض اسلحه های خود دارید که با نابود کردن این حیوانات خطرناک و کسب امتیاز شما قادر به انجام اینکار می باشد.

ممکن است تصویری از یک بازی ماجراجویی بزرگ در که در آن به مکان های خطرناک، غارت مقبره ها در سراسر دنیا سفر می کنید و جمع آوری گنج در مناطق عجیب و غریب می پردازید اما در واقع بازی اندروید حمله به برکه در یک کادر کلی می باشد که در سمت چپ شما بروی صندلی در مقابل کلبه و سمت راست حیوانات مختلفی که با سلاح های مرگبار به شما حمله می کنند قرار دارد.

  • مجالی برای استراحت نیست، باید دست به کار شوید و با اسلحه های مرگبار آنها را نابود کنید.

سایت بازی اندروید یزد اپلیکشن آخرین نسخه این بازی را به همراه نسخه بی نهایت (مود شده) برای دانلود قرار داده است پس اگر از طرفداران بازی های تفننی و جالب هستید بدون توقف بازی کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید حمله به برکه :

  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و مهیج
  • دارای بیش از 150 مرحله متفاوت و جذاب
  • دارا بودن بیش از 30 نوع ابزار که از آنها می توانید به عنوان سلاح استفاده کنید
  • قابلیت کسب امتیاز در مراحل بازی و خرید و تجهیزات و ارتقاء بخش های مختلف
  • دارا بودن گرافیک عالی و صدا گذاری بسیار مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید حمله به برکه :

  • رفع مشکلات و بهبود گیم پلی بازی

پیش نمایش

بازی اندروید حمله به برکه
بازی اندروید حمله به برکه
بازی اندروید حمله به برکه

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.2 حجم 47 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده