نرم افزار اندروید میک آپ

نرم افزار اندروید میک آپ صورت و ادیت عکس Perfect365 v6.1.28

نرم افزار اندروید میک آپ Perfect365 شاید برای خیلی از خانم ها سخت باشد که چه آرایشی با مدل مو و لباستان هماهنگی دارد و به اصطلاح ست می شود. مسلما هر کسی آنقدر فرصت ندارد که چند مدل مختلف را امتحان کند و بهترین میک آپ را برای مراسم مورد نظر انتخاب کند. ما امروز به شما نرم افزاری را معرفی می کنیم که در وقت شما صرفه جویی می …

۱۳۹۵-۰۶-۲۲ 496 بار بدون دیدگاه امین

نرم افزار اندروید میک آپ Perfect365 شاید برای خیلی از خانم ها سخت باشد که چه آرایشی با مدل مو و لباستان هماهنگی دارد و به اصطلاح ست می شود. مسلما هر کسی آنقدر فرصت ندارد که چند مدل مختلف را امتحان کند و بهترین میک آپ را برای مراسم مورد نظر انتخاب کند. ما امروز به شما نرم افزاری را معرفی می کنیم که در وقت شما صرفه جویی می کند و به شما کمک می کند تا بهترین آرایش را متناسب با پوست و مویتان انتخاب کنید.

نرم افزار اندروید میک آپ

نرم افزار اندروید میک آپ

نرم افزار Perfect365 نه تنها کاربردی است، بلکه در اوقات فراغتتان هم می توانید عکس های خود را edit کنید و لذت ببرید. دراین برنامه که بیش از ۶۵ میلیون کابر در سرتاسر جهان دارد و موفق به کسب جایزه نوآوری در طراحی نیز شده است، شما به راحتی با یک کلیک می توانید ده ها مدل مرسوم، مدل های روز از پیش تعیین شده، مدل های الهام گرفته شده از افراد مشهور را روی خود امتحان کنید و یا اینکه مدل مورد نظر و منحصر به فرد خود را با استفاده از ابزار طراحی کنید.

نرم افزار اندروید میک آپ به شما اجازه می دهد تا افکت های مختلفی از جمله پاک کردن لکه ها، روشن تر کردن زیر چشم ،سفید کردن دندان ها ،نرم تر جلوه دادن پوست و بسیاری حالت های دیگر را روی پوست خود اعمال کنید و نتیجه را ببینید. پس با اعمال حالت های مختلف روی عکس هایتان، جز خودتان هیچکس نمی داند که چرا جذاب تر به نظر می رسید!


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید میک آپ :

  • روتوش عکس آرایش و گریم چهره تنها با یک کلیک
  • رفع لکه های صورت و روشن کردن پوست
  • امکان مدل دادن به موها با الهام از شخصیت های مشهور
  • بیش از 20 ابزار قدرتمند زیباسازی، روشن تر کردن پوست، سفید کردن دندان ها
  • پاک کردن چین وچروک زیر چشم، پاک کردن لک و کک، قالب های ابرو، تغییر رنگ چشم

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید میک آپ :

  • رفع مشکلات جزئی برنامه

پیش نمایش

نرم افزار اندروید میک آپ

دانلود باکس Download Box

نسخه v6.1.28 حجم 56 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست, , ,