Smile

بازی اندروید Smile Inc. v1.0.3 کارخانه لبخند

بعضی بازی ها هستند که شما بدون اینکه داستان آن را متوجه شوید، از آن لذت خواهید برد. بازی Smile  از این دسته بازی ها می باشد. این بازی در کمال سادگی می تواند محبوب دل شما شود طوری که دیگر نتوانید از آن جدا شوید. این بازی ایده ی ساده ای دارد که به طور جدید و نوآورانه ای پیاده سازی شده است. اگر فقط چند لحظه مشغول این …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۸-۲۷ 463 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بعضی بازی ها هستند که شما بدون اینکه داستان آن را متوجه شوید، از آن لذت خواهید برد. بازی Smile  از این دسته بازی ها می باشد. این بازی در کمال سادگی می تواند محبوب دل شما شود طوری که دیگر نتوانید از آن جدا شوید.

این بازی ایده ی ساده ای دارد که به طور جدید و نوآورانه ای پیاده سازی شده است. اگر فقط چند لحظه مشغول این بازی شوید، متوجه این موضوع خواهید شد و البته دیگر نیز نمی توانید از آن جدا شوید.

این بازی ماهیتی با مزه و جالب دارد اما اتفاقات این بازی واقعاً اکشن می باشد طوری که صحنه های این بازی در بازی های اکشن نیز دیده می شود.

این بازی را استودیوی Super Lame Games یا به اختصار SLG ساخته است. استودیوی SLG همواره بازی های با مزه ای ساخته است، این بازی ها گرافیکی به سبک خاص خود دارند. بازی Smile جدیدترین بازی این استودیو می باشد که توانسته توجه ها را به سمت خود جلب کند.

Smile

سبک بازی Smile

مسلما با سبک این بازی آشنا هستید. بازی های زیادی با این سبک وجود دارد. سبک این بازی  Runner می باشد. در واقع در بازی Smile شخصیت اصلی شما به طور خودکار در حال دویدن می باشد و باید از روی موانع عبور کند و از خطرات احتمالی دوری کنید.

شخصیت شما در این بازی به صورت خودکار خواهد دوید و شما باید با هدایت او، از خطرات دوری کنید. شما هم می توانید با استفاده از کلید های موجود روی صفحه ی بازی و هم با کج کردن تلفن همراه خود بر شخصیت بازی کنترل داشته باشید.

بازی های زیادی در این سبک وجود دارد که بسیار موفق نیز بوده اند. از این گونه بازی ها می توان به بازی Temple Run اشاره کرد. معمولا در این گونه سبک باید صحنه ها جذاب باشند تا بتواند بازی را جذاب کند. این سبک بازی در میان طرفداران بازی های اندروید بسیار محبوب می باشد و روزانه بسیاری از ما وقت خود را با این گونه بازی ها صرف می کنید. صبر کنید، شاید سبک بازی Smile نیز اینگونه باشد اما به دلایلی نظیر آن را تا به حال ندیده اید.

داستان بازی Smile

 شاید اگر به یکباره این بازی را بازی کنید از داستان آن سر در نیارید. شاید هم این مورد زیاد برای شما مهم نباشد. مسلما با دانستن آن، بازی برای شما دلنشین تر می شود.

شخصیت اصلی این بازی Roman Atwood نام دارد که سابقه کاری مفصلی دارد. دیگر واقعاً سابقه کاری او برای ما مهم نیست!  او درون شرکت خود با خطراتی مواجه می شود و باید از آن ها دوری کند. البته شخصیت های دیگری نیز در این بازی وجود دارند. شاید کمی عجیب برسد که در محیط کار خطرات در کمین شما باشد، اما این بازی، به خوبی توانسته با همین داستان عجیب، محبوب دل ها شود.

گیم پلی بازی Smile

همانطور که گفته شد، تعداد زیادی بازی در این سبک وجود دارد، اما این بازی با تمامی آن ها فرق خواهد داشت. شما باید در سر کار خود از موانع بسیار خطرناکی با حفظ جان خود عبور کنید. البته نمی توان به آنجا گفت محل کار، بیشتر شبیه جهنم می باشد!

در صحنه های مختلف این بازی، تله و دام های گوناگونی دیده می شود که می تواند در یک چشم به هم زدن جان شما را بگیرند. به احتمال زیاد شما در این بازی به تعداد دفعات زیادی جان خود را از دست خواهید داد! قیچی های غول آسا، اشعه های لیزر، تیغ های برنده و خیلی دیگر از موارد خطرناک که باید از آن ها دوری کنید.

با گذشتن از روی قهوه که کافئین دارد سرعت شما بیشتر می شود. طراحی این قسمت واقعاً چشم نواز و حقیقی بود طوری که نیاز به آموزش و توضیح نداشت. البته در مواقعی این اضافه شدن بر سرعت می تواند برای شما بد باشد چون با سرعت زیاد نمی توانید هنگام مواجه با خطر واکنش مناسبی داشته باشید.

با گذشتن و جست و جو کردن در محل کار، شما می توانید شخصیت های جدیدی باز کنید. هر شخصیت مهارت های خاص خود را دارد که در مراحل مختلف به کار شما خواهند آمد. شخصیت های مختلف به شیوه های متفاوتی از موانع عبور می کنند، بعد از باز کردن چند شخصیت و امتحان آن ها، شما شخصیت مناسب خود را پیدا خواهید کرد، این نکته می تواند در بازی بسیار جذاب باشد.

مراحل بازی Smile

مراحل این بازی به زیبایی طراحی شده اند و شما در هر مرحله با مورد جدیدی رو به رو خواهید شد. در بعضی مراحل شما باید به امتیاز خاصی برسید و در بعضی دیگر باید تا می توانید طلا و جواهرات جمع کنید. اگر شما در طول مرحله جان خود را از دست بدهید، مقداری امتیاز به عنوان تجربه نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

بازی Smile را می توان یک بازی بسیار جذاب و اعتیاد آور دانست. صحنه ها در این بازی به زیبایی طراحی شده اند و به جزئیات توجه زیادی شده است. داستان و صحنه ها در این بازی منحصر به فرد می باشد و از ان لذت خواهید برد. شما می توانید بازی اندروید Smile  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Smile :

  • صحنه هایی فوق العاده
  • سبکی محبوب با داستانی جذاب
  • مراحل مختلف و متعدد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Smile :

  • اضافه شدن شخصیت های جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Smile
بازی اندروید Smile
بازی اندروید Smile

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.3 حجم 56 و 70 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده