Shadow Fight 2

بازی اندروید Shadow Fight 2 v1.9.36 جنگ سایه

حرکات نینجا ها همیشه برای ما جذاب بودند. این بار بازی اندروید Shadow Fight 2 این حرکات را برای ما در دنیای اندروید آورده است. با این بازی شما زیبایی حرکات جنگی را از نزدیک حس خواهید کرد. در شرایطی که بازی های اندروید زیادی در زمینه ی اکشن و مبارزه ای وجود دارد،اما جای خالی بازی هایی همچون Shadow Fight 2 واقعاً حس می شود. در این بازی سبک …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۷ 1808 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

حرکات نینجا ها همیشه برای ما جذاب بودند. این بار بازی اندروید Shadow Fight 2 این حرکات را برای ما در دنیای اندروید آورده است. با این بازی شما زیبایی حرکات جنگی را از نزدیک حس خواهید کرد.

در شرایطی که بازی های اندروید زیادی در زمینه ی اکشن و مبارزه ای وجود دارد،اما جای خالی بازی هایی همچون Shadow Fight 2 واقعاً حس می شود. در این بازی سبک مبارزه و جنگیدن به زمان قبل بر می گردد و شما بیشتر جنگ خود را با شمشیر انجام می دهید. این نوع جنگ ها در کنار حرکات نمایشی که در حین بازی می بینید، مسلما شما را جذب بازی جنگ سایه خواهد کرد.

همانطور که از اسم این بازی پیداست، روند بازی باید ربطی به سایه داشته باشد. در این بازی، گویا سایه ی شخصیت اصلی بازی در اختیار شما می باشد و صحنه های گرافیکی این بازی نیز به زیبایی این مطلب را به شما می رسانند. نا گفته نماند، جنگیدن سایه ی شخصیت اصلی با دشمنان در داستان بازی کاملا توضیح داده شده است و شما در ابتدا با یک سایه ی عجیب و غریب رو به رو نمی شوید.

سبک یک به یک جنگیدن در این بازی را در بسیاری دیگر از بازی ها دیده ایم و از آن ها لذت برده ایم. در جنگ های یک به یک با تمام شدن جان دشمن، شما پیروز اعلام خواهید شد. این نوع حالت جنگیدن در کنار سبک مبارزه و سلاح های شما در این بازی به خوبی با یکدیگر ترکیب شده اند تا بازی کننده را در محیط جنگ های گذشته قرار دهد.

بازی Shadow Fight 2 را استودیوی معروف بازی سازی Nekki ساخته است. اگر از طرفداران بازی های اندروید باشید، مسلما نام این استودیو را شنیده اید و با آن آشنا هستید. این استودیو در بازسازی حرکات زیبا در بازی هایش شهرت خاصی دارد. این موضوع در بازی Shadow Fight 2 نیز کاملا مشخص می باشد. از دیگر بازی های معروف این استودیو می توان به بازی Vector 2 و Tiny Bouncer اشاره کرد.

جالب است بدانید این بازی در مدت کمتر از یک ماه حدود ۵ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است که یک آمار خارق العاده به حساب می آید و توانسته از در گوگل پلی ، امتیاز بالای ۴٫۶ از ۵ را کسب کند. تمامی این آمار ها نشان دهنده ی موفقیت این بازی می باشد.

Shadow Fight 2

 

داستان بازی Shadow Fight 2

همانطور که گفته شد، داستان این بازی با سایه ها گره خورده است. یک نینجا به طور اتفاقی وارد یک غار می شود و یک طلسم را باز می کند. با باز کردن این طلسم ، موجودات شیطانی همه جا را فرا می گیرند و نینجای قهرمان ما را تبدیل به یک سایه می کنند. از این به بعد شما باید، با این موجودات اهریمنی مبارزه کنید تا به رئیس و قوی ترین آن ها برسید. در طول این بازی شما در نقش سایه ی آن نینجا قرار دارید و باید با دشمنان بجنگید. همانطور که دیدید، این بازی از یک داستان خوب نیز بهره گرفته است و یکباره شما را در وسط مبارزه و جنگ قرار نمی دهد.

سبک بازی Shadow Fight 2

سبک اصلی این بازی مبارزه ای و اکشن می باشد. در این بازی شما باید با حریف خود به صورت تک به تک مبارزه کنید. نحوه ی مبارزه ی شما در بازی Shadow Fight 2 به سبک جنگ های سنتی می باشد. سلاح اصلی شما در این بازی شمشیر شما خواهد بود. نحوه و روش مبارزه ی شما نیز پر از حرکات نمایشی و پرش هایی زیبا می باشد که شما باید با زمان بندی مناسب آن ها را به بهترین شکل به نمایش بگذارید.

گیم پلی بازی Shadow Fight 2

از آنجایی که در بازی Shadow Fight 2 شما فقط سایه ی شخصیت خود را می بینید، دیگر نیازی به طراحی و ساخت چندین شخصیت نبوده است. در عوض شما در حین مبارزه، صحنه ی جنگ را از کنار و با دیدی وسیع خواهید دید. پیش زمینه ها در صحنه های این بازی به زیبایی طراحی شده است.

همانطور که گفته شد، در حین بازی صحنه های اکشن و پر از بالا و پایین پریدن را خواهید دید، که از گرافیکی بسیار بالا بهره برده است و بسیار روان اجرا می شوند.

این حرکات به زمان بندی دقیقی نیاز دارد. در این بازی در یک طرف صفحه کنترل جهت ها و در طرف دیگر، کنترل اعمال قرار گرفته است. با کمی بازی کردن به این کنترل ها عادت خواهید کرد و می توانید حرکات مناسب با زمان بندی های خوبی به نمایش بگذارید.

با پیروزی در هر نبرد، شما جایزه ای دریافت خواهید کرد. با این جایزه می توانید سلاح های جدیدی بخرید تا در جنگ ها مرگبار تر شوید، با پیش روی در مراحل دشمنان شما نیز از سلاح های بهتری استفاده خواهند کرد، پس باید به فکر بهبود سلاح های خود باشید.

بازی Shadow Fight 2 یک بازی اکشن زیبا می باشد که از نظر گرافیکی بسیار کامل و عالی ساخته شده است. نحوه ی جنگیدن در این بازی بسیار جذاب و منحصر به فرد می باشد طوری که از دیدن صحنه های آن لذت خواهید برد. شما می توانید بازی اندروید Shadow Fight 2 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Shadow Fight 2 :

  • صحنه های گرافیکی عالی
  • گیم پلی روان
  • داستانی زیبا
  • اجرای حرکات شبیه سازی شده به بهترین شکل ممکن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Shadow Fight 2 :

  • حذف تم هالووین
  • بهینه سازی سیستم anti-cheat
  • رفع چندین باگ

پیش نمایش

بازی اندروید Shadow Fight 2
بازی اندروید Shadow Fight 2
بازی اندروید Shadow Fight 2
بازی اندروید Shadow Fight 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9.36 حجم 87 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده