Pyro Jump

بازی اندروید Pyro Jump v1.2.14 پرش‌های پیرو

بازی اندروید Pyro Jump یک بازی پلتفرم و آرکید از استودیو PINPIN TEAM می  باشد که باید به کمک یک شعله ماجراجو شاهزاده اسیر شده بازی را در هر مرحله نجات دهید و برای اینکار باید با پرش از روی موانع و پیچ خم های فراوان مراحل بازی را در یک بازی پلتفرمی سرگرم کننده به پایان برسانید. بازی Pyro Jump از یک ایده ساده اما چالش برانگیز بهره می برد. با شروع …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۰-۱۲ 597 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Pyro Jump یک بازی پلتفرم و آرکید از استودیو PINPIN TEAM می  باشد که باید به کمک یک شعله ماجراجو شاهزاده اسیر شده بازی را در هر مرحله نجات دهید و برای اینکار باید با پرش از روی موانع و پیچ خم های فراوان مراحل بازی را در یک بازی پلتفرمی سرگرم کننده به پایان برسانید.

بازی Pyro Jump از یک ایده ساده اما چالش برانگیز بهره می برد. با شروع بازی شما کاراکتر پیرو رو در دست می گیرید. پیرو یک شعله شمع می باشد که در کارگاه یک عروسک ساز قرار دارد. دوست صمیمی شما یک عروسک ملکه بوده که به دست موجودات دشمن دزدیده و اسیر شده است. حال شما باید با رفتن به محل اسارت دوست خود آن را آزاد کنید؛ اما در این مسیر چالش ها و موانع بزرگی جلوی شما قرار می گیرد که بازی Pyro Jump را به یک بازی چالشی و سرگرم کننده تبدیل می کند.

بازی Pyro Jump

داستان بازی Pyro Jump در هر مرحله تکرار می شود و شما باید سعی کنید که دوست خود را از بند اسارت آزاد کنید. اما رفته رفته با پیمایش بازی به چالش های مراحل بازی افزوده می شود و شما باید با افزایش مهارت و ارتقا قابلیت های خود بتوانید با مراحل پیچیده تری رو به رو شوید. سیستم امتیاز بازی بر دو محور امتیاز هایی که در بازی کسب می کنید و زمانی که برای فتح مرحله سپری می کنید تعیین شده است و هر چقدر بتوانید بازی را در زمان کوتاه تری به پایان برسانید؛ امتیاز بیشتری را کسب می کنید.

گیم پلی بازی Pyro Jump

گیم پلی پرش‌های پیرو همانند بازی SmashMon Monster به این شکل است که با شروع هر مرحله شما به سمت مجموعه دایره هایی پرتاب می شوید. با پرتاب شما به این دایره ها با قرار گرفتن بر روی اولین دایره و چسبیدن به موجود دایره ای شکل به دور آن می چرخید. با چرخش به دور دایره یک دایره و یا شئ دیگر در کنار شما قرار دارد و شما باید در لحظه مناسب که در نزدیکی دایره و یا شئ بعدی قرار دارید. پرش کرده تا بر روی دایره مجاور قرار گیرید. در صورتی که به موقع عکس العمل نشان ندهید و از کنار شئ کناری خود دور شوید با تپ زدن نادرست پیرو در جهت مخالف پرتاب می شود و بازی و تمامی پیشروی های آن مرحله را می بازید.

Pyro Jump

کنترل روان بازی Pyro Jump

بازی اندرویدی پرش های پیرو از بیش از ۹۰ مرحله متفاوت و متنوع بهره می برد و می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند. کنترل Pyro Jump به صورت تپ زدن بر روی صفحه می باشد و نیازی به کنترل و حرکت های اضافی وجود ندارد. در واقع با قرار گرفتن پیرو در مسیر بازی شما باید با تپ زدن و تاچ کردن صفحه در زمان درست به دایره بعدی منتقل شوید.

چالش های متعددی در بازی نهفته است و هر کدام عکس العمل های خاص به خود را دارند. با پرش از دایره های ساده ای که ای شما را می چرخانند. ک کم با موجودات و موانع خطرناک تری رو به رو می شوید. دایره های وجود دارد که علامت TNT بر روی آن نوشته شده و اگر بیش از مدت محدودی بر روی این دایره ها قرار بگیرید منفجر می شوید.

دایره های جهت داری در بازی موجود می باشند که علامت یک جهت مشخص را دارند و به اجبار شما را با هماهنگ شدن با جهت آن ها منتقل می کنند. مسیرهای طولانی و نواری نیز وجود دارد. که در صورت قرار گرفتن در این مسیرها باید با تب زدن متوالی آن ها را بپیمایید و اگر در میان دو نوار کنار هم قرار گرفتید با تپ زدن و پرش یکی در میان، از آن ها بالا بروید. همچنین چاله و تیغه های چرخانی نیز در مینا دایره ها بازی منتظر شما هستند و باید سعی کنید از برخورد با این تیغه ها خودداری کنید مگر نه تمام پیشروی های خود را از دست می دهید. در صورتی که بتوانید تمام چالش های یک مرحله را پشت سر بگذارید می توانید با رسیدن به شاهزاده و آزاد کردن آن امتیاز بازی را کسب کنید. مراحل جدیدتری را کشف کنید.

گرافیک بازی Pyro Jump

 به صورت دو بعدی و خطی بوده اما بافت های گرافیک بازی کاملا با کیفیت می باشند و شاهد افکت های سه بعدی برای شعله های پیرو هستیم. توسعه دهندگان ۴ محیط محتلف را با پس زمینه های متفاوت برای بازی توسعه داده اند که بافت گرافیکی آن ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

بازی اندرویدی Pyro Jump به لطف گیم پلی ساده اما پرچالش خود توانسته تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار دانلود را در گوگل پلی کسب نماید. این بازی نمره ۴٫۰ از ۵ نمره را از کاربران گوگل پلی کسب کرده است که نشان از محبوبیت آن در میان بازی دوستان اندرویدی دارد. بازی پرش‌ های پیرو یک بازی آرکید می باشد که نیاز به سرعت عمل و تمرکز بالا دارد.

برای پیشروی بهتر در این بازی باید سعی کنید تا بتوانید در بهترین موقع عکس العمل های خود را نشان دهید تا بهترین نتیجه را کسب کنید. برای اجرای صحیح بازی نیاز به اندروید ۴٫۰ و بالاتر دارید. هم اکنون می توانید این بازی آرکید و پلتفرم اندرویدی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Pyro Jump :

  • گیم پلی متنوع در هر مرحله
  • گرافیک هنری جذاب بازی
  • کنترل روان بازی با یک انگشت
  • بیش از 90 مرحله متنوع
  • تفاوت چالش های هر شئ در بازی
  • 20 مرحله امتیازی
  • 4 محیط و زمینه مختلف
  • آرچیومنت های متنوع برای کسب امتیاز

تغییرات نسخه جدید Pyro Jump :

  • بهینه سازی و بهبود کارکرد بازی
  • رفع اشکال و باگ زدایی

پیش نمایش

Pyro Jump
Pyro Jump
Pyro Jump

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.14 حجم 54 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده