نرم افزار اندروید navad

نرم افزار اندروید navad v2.3.2 اپلیکیشن رسمی برنامه ۹۰

نرم افزار اندروید navad نرم افزاری کاربردی که از طریق این نرم افزار می توانید در نظر سنجی ها و مسابقات پیامکی برنامه نود بدون هیچ گونه هزینه ای شرکت کنید. اپلیکیشن نود در ابتدا به طور ویژه برای مخاطبان خارج از ایران، تهیه شده ولی هم اکنون شما طرفداران و مخاطبان برنامه ۹۰ که ساکن خارج از کشور و داخل هستید، می توانید همانند در نظرسنجی های این برنامه، شرکت …

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
۱۳۹۵-۰۶-۰۸ 1591 بار ۱ دیدگاه رضا

نرم افزار اندروید navad نرم افزاری کاربردی که از طریق این نرم افزار می توانید در نظر سنجی ها و مسابقات پیامکی برنامه نود بدون هیچ گونه هزینه ای شرکت کنید. اپلیکیشن نود در ابتدا به طور ویژه برای مخاطبان خارج از ایران، تهیه شده ولی هم اکنون شما طرفداران و مخاطبان برنامه ۹۰ که ساکن خارج از کشور و داخل هستید، می توانید همانند در نظرسنجی های این برنامه، شرکت کنید. برای شرکت در نظرسنجی نود، ابتدا باید گوشی شما از طریق یکی از راه های شبکه دیتا یا بی سیم WiFi/data به اینترنت متصل باشد، پس از اولین اجرا برای نصب و راه اندازی اولیه نیاز به یک ایمیل، نام و ام خانوادگی و شماره همراه دارید تا کد تاییدیه برای ایمیل شما فرستاده شود. سپس دکمه دریافت کد تایید را انتخاب  کرده تا کد فعالسازی به آدرس ایمیل شما ارسال گردد. پس از مراجعه به ایمیل خود و دریافت کد تایید آن را در قسمت مربوطه در نرم افزار نود وارد کنید. پس از انتخاب دکمه فعالسازی با دریافت یک پیام آگاه رسانی وارد اپلیکیشن نود خواهید شد. اولین صفحه که مشاده می کنید حاوی پیامک خوش آمد گویی به صورت “برنامه تلویزیونی ۹۰ حضور شما را در نظرسنجی و مسابقات پیامکی گرامی می دارد.” می باشد. این صفحه در واقع  صندوق پیامهای اپلیکیشن نود بوده و از این به بعد  می توانید پیام های ارسالی برنامه ۹۰ را در اینجا مشاهده نمایید.
با کمک نرم افزار اندروید navad می توانید در مسابقه هفتگی برنامه نود شرکت نمایید و رای خود را ارسال نمایید. برای شرکت در نظر سنجی باید به قسمت شرکت در نظرسنجی بروید. مشاهده نتیجه مسابقه برنامه پیشین نیز از طریق این برنامه امکان پذیر می باشد.

نرم افزار اندروید navad

نرم افزار اندروید navad

توجه داشته باشید: که این منو، تنها در زمان هایی  که برنامه نود در حال پخش بوده و یا سوال نظر سنجی آن مطرح شده باشد ، فعال خواهد شد و شما می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید برنامه 90 :

  • شرکت در مسابقات پیامکی برنامه نود
  • مشاهده نتیجه نظرسنجی برنامه هفته گذشته
  • شما با استفاده از این نرم افزار هیچ هزینه ای برای شرکت در نظرسنجی ها نمی پردازید

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید برنامه 90 :

  • پیش بینی بازی های لیگ برتر
  • بهبود واسط کاربری
  • رفع مشکل تایید کد فعال‌سازی
  • به روز رسانی لوگوی لیگ برتر

پیش نمایش

نرم افزار اندروید برنامه 90
نرم افزار اندروید برنامه 90
نرم افزار اندروید برنامه 90

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.2 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • reza 0 - پاسخ دادن

    واقعا از نویسنده این پست تشکر میکنم خیلی وقت بود دنبال این نرم افزار بودم