My Talking Tom

بازی اندروید My Talking Tom v3.8.1.57 تام گربه سخنگوی من

My Talking Tom نام یک بازی بسیار معروف، محبوب و دوست داشتنی صحبت با گربه می باشد که توسط استودیوی Outfit7 سازنده بازی های My Talking Angela, Talking Santa, Talking Ginger, Talking Ben, Swamp Attack و… تهیه و تولید و بصورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. سبک این بازی بسیار شبیه به بازی معروف پو می باشد. اسم این گربه زیبا تام می باشد و در این بازی …

آفلاین
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ 1532 بار بدون دیدگاه جهانبخش

My Talking Tom نام یک بازی بسیار معروف، محبوب و دوست داشتنی صحبت با گربه می باشد که توسط استودیوی Outfit7 سازنده بازی های My Talking Angela, Talking Santa, Talking Ginger, Talking Ben, Swamp Attack و… تهیه و تولید و بصورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.

سبک این بازی بسیار شبیه به بازی معروف پو می باشد. اسم این گربه زیبا تام می باشد و در این بازی شما از آن مراقبت می کنید. او را با غذاهای لذیذ تغذیه کنید، حمام ببرید، دندان هایش را مسواک بزنید، او را به تخت خواب تا استراحت کند و خستگی اش تمام شود. علاوه بر این کارها با او صحبت کنید، جمله های مختلف به او بگویید تا با تن صدای زیبایی که دارد برای شما این جمله ها را تکرار کند و حتی می توانید با او بازی کنید و یا او را تنبیه کنید.

بازی My Talking Tom :

  • داشتن بیش از ۱۰ بازی داخلی جالب مانند: Happy Connect, Bubble Shooter, Planet Hop که با انجام این بازی ها و کسب سکه و امتیاز می توانید برای تام چیزهای جدید بخرید!
  • زندگی احساسی تام. تام می تواند شاد، گرسنه، خواب آلود، بی حوصله و … احساسات خود را تغییر دهید و بستگی به آن دارد که چگونه شما با او بازی می کند.

ویژگی های کلیدی My Talking Tom :

  • قابلیت ظبط ویدئوی صحبت کردن با تام
  • اشتراک گذاری ویدئو های ظبط شده

پیش نمایش

My Talking Tom
My Talking Tom
My Talking Tom
My Talking Tom
My Talking Tom

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.8.1.57 حجم 70 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده