Mafia III

بازی اندروید Mafia III :Rivals v1.0.0.226798 مافیا ۳: رقبا +دیتا

روز موعود برای خیلی از طرفداران بازی های اندروید فرار رسید. انتظار ها به پایان رسید، بازی اندروید Mafia III  که حتی قبل از به بیرون آمدنش پر سر و صدا بود، برای اندروید عرضه شد. وقتی Mafia III برای کنسول های مختلف عرضه شد، برای همه سوال بود که آیا ممکن است برای دستگاه های اندروید هم عرضه شود تا بالاخره استودیوی ۲K  قول داد که این بازی را …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۹-۳۰ 1208 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

روز موعود برای خیلی از طرفداران بازی های اندروید فرار رسید. انتظار ها به پایان رسید، بازی اندروید Mafia III  که حتی قبل از به بیرون آمدنش پر سر و صدا بود، برای اندروید عرضه شد.

وقتی Mafia III برای کنسول های مختلف عرضه شد، برای همه سوال بود که آیا ممکن است برای دستگاه های اندروید هم عرضه شود تا بالاخره استودیوی ۲K  قول داد که این بازی را برای اندروید هم بسازد.

مسلما نام استودیو ۲K را شنیدید. این استودیو در ساختن بازی هایی با گرافیک بسیار بالا و دیدنی مهارت خاصی دارد. طرفداران بازی های این استودیو همواره منتظر بازی های جدید از این سازنده هستند، چون می دانند بازی ها چه قدر زیبا طراحی خواهند شد. از دیگر بازی های این سازنده می توان بازی NBA 2K16 اشاره کرد.

نام کامل این بازی Mafia III: Rivals می باشد. درست در زمان مناسب Mafia III را با همان کیفیتی که انتظار داشتیم برای اندروید بیرون آمد. این بازی به خوبی توانسته نکات مثبت این بازی روی دیگر کنسول ها را روی اندروید نیز اجرا کند.

بازی اندروید Mafia III :Rivals v1.0.0.2 مافیا ۳: رقبا + فایل دیتا

Mafia III

سبک بازی Mafia III

در همه ی ما علاقه ی خاصی به زندگی گانگستری وجود دارد و می خواهیم به عنوان یک شخصیت شرور باشیم. خوب، با بازی مهیج Mafia III می توانید این احساس را حداقل تجربه کنید و البته بهتر از همه صدمه نیز نبینید. این بازی را می توان نوعی بازی اکشن و البته گانگستری دانست که در محیط آن صحنه هایی فوق العاده ای خواهید دید. از دیگر بازی های این سبک می توان به بازی محبوب Modern Combat 4: Zero Hour اشاره کرد.

سبک بازی های ۲K همیشه متفاوت است، در این بازی نیز شما نقش یک رئیس واقعی را ایفا خواهید کرد. شما باید خانواده ی جنایتکار و گانگستر خود را هدایت کنید. ماموریت شما ساده است، بزرگترین و شرور ترین خانواده ی جنایتکار در شهر New Bordeaux  شوید. دزدی، قتل های بی سر و صدا و دعوا راه انداختن از کار های روزمره شما به حساب خواهد آمد.

شاید متاسفانه نقش شما منفی باشد ولی واقعاً جذاب است. شما به عنوان سردسته ی یک گروه گانگستر باید ملک و املاک بخرید و با دیگر گروه های خلافکار مبارزه کنید و آن ها را سرکوب کنید و یا حتی به قتل برسانید. محله ی خود را گسترش دهید، شما می توانید پیشرفت های قابل توجهی داشته باشید. به عنوان مثال می توانید افراد بیشتری جذب کنید که هنگام دعوا به یاری شما بیایند.

گیم پلی Mafia III

گیم پلی این بازی شامل به کار آمدن ۴۰ سردسته ی جنایتکار جدید در دنیا می باشد. تمامی این رئیس ها می توانند با کسب تجربه پیشرفت کنند. هر وقت شما وارد خیابان های محدوده ی رقیب خود می شوید، یک جنگ خیابانی اما خطرناک راه می افتد. آنچه مشخص است، برنده غنایم را با خود می برد و امتیازاتی کسب می کند. جنگ ها و دعوا می تواند در بازی یا با دیگر بازیکنان باشد. هرچه تاثیر گذاری شما در New Bordeaux بیشتر باشد، شما به امکانات بیشتری دسترسی خواهید داشت و می توانید محدوده ی خود را بهبود بخشید.

یکی از نکات بسیار جالب این بازی میزان کنترل بالای شما روی شخصیت ها می باشد. شما می توانید با راه های مختلف شخصیت های خود را ارتقا دهید. به عنوان مثال قادر هستید، توانایی های خاصی برای او باز کنید، شخصیت خود را به تجهیزات خاصی مجهز کنید. با گذراندن مراحل شخصیت های جدیدی و همینطور راه های جدید ارتقا بخشیدن آن ها نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دسته بندی شخصیت ها در Mafia III

در بازی Mafia III به نوعی چهار دسته بازیکن یا شخصیت وجود دارد. در این بازی شخصیت ها برای خود یک کارت دارند. بنابراین چهار نوع کارت نیز وجود دارد. کارت های خال پیک، دل، الماس و خال گشنیز.

شخصیت های با کارت خال پیک، شخصیت های مخربی هستند که به تجهیزات خاصی نیاز دارند. شخصیت های با کارت دل، شخصیت هایی هستند که با اسلحه تجهیز می شوند و بیشتر برای محافظت از شما و دیگران کارایی دارند.

شخصیت های با کارت الماس، شخصیت هایی همه فن حریف هستند و برای همه کاری مناسب هستند. این شخصیت ها به خوبی می جنگند و کار محافظت را نیز انجام می دهند. شخصیت هایی با کارت خال گشنیز، شخصیت هایی هستند که به ارتقا دادن نیازمند هستند و باید بیشتر تجهیزات را به همراه خود داشته باشند ولی در چنین شرایط بسیار خطرناک ظاهر می شوند.

شما می توانید در تیم خود از همه ی این شخصیت ها  در کنار هم استفاده کنید که کار عقلانی به نظر می رسد. این شخصیت ها در کنار یکدیگر اثرگذاری بیشتری خواهند داشت. اگر بخواهید فقط در بخش خاصی بسیار قوی شوید باید در انتخاب شخصیت دقت بسیاری کنید.

Mafia III

گرافیک بازی Mafia III

قبل از عرضه ی این بازی، اسکرین شات (Screen Shot) هایی از این بازی به بیرون آمد که خبر از گرافیک عالی این بازی می داد. وقتی با بازی رو به رو شدیم، متوجه شدیم که پیش بینی ها درست بوده و واقعاً صحنه ها بسیار عالی طراحی شده اند. نور دهی صحنه ها و ساخت محیط بازی بسیار دلنشین است که فراتر از یک بازی اندروید می باشد.

خیلی وقت بود که یک بازی رایگان اکشن گانگستری برای اندروید عرضه نشده بود. اکنون بازی Mafia III به خوبی می تواند پاسخگوی نیازها باشد. شما می توانید بازی Mafia III را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Mafia III :Rivals :

  • وجود شخصیت های مختلف
  • دارا بودن تجهیزات زیاد و گوناگون
  • صحنه های گرافیکی فوق العاده
  • صداگذاری قوی
  • قابلیت اعلان جنگ

تغییرات نسخه جدید Mafia III :Rivals :

  • بر طرف شدن اشکالات جزئی
  • امکان دیدن رتبه ها و مشخصات بازیکنان برتر
  • امکان بازی با دوستان خود

پیش نمایش

Mafia III :Rivals
Mafia III :Rivals

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.0.226798 حجم 45 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده