Kritika: Chaos Unleashed

بازی اندروید Kritika: Chaos Unleashed v2.31.0 هرج و مرج کریتیکا

Kritika: Chaos Unleashed نام بازی پر طرفدار و محبوب در سبک نقش آفرینی می باشد که به تازگی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در Kritika: Chaos Unleashed گروهی از تبهکاران می خواهند عدالت شهر شما را به هم بزنند و در شهر هرج  و مرج ایجاد کنند. بازی هرج و مرج کریتیکا یک بازی زیبا و منحصر به فرد در سبک آر پی جی است که با گرافیک …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۹-۰۵ 542 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Kritika: Chaos Unleashed نام بازی پر طرفدار و محبوب در سبک نقش آفرینی می باشد که به تازگی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در Kritika: Chaos Unleashed گروهی از تبهکاران می خواهند عدالت شهر شما را به هم بزنند و در شهر هرج  و مرج ایجاد کنند. بازی هرج و مرج کریتیکا یک بازی زیبا و منحصر به فرد در سبک آر پی جی است که با گرافیک و گیم پلی بسیار عالی هر کاربری را مجذوب خود می کند. در این بازی شما موظف هستید تا در شهر عدالت را برقرار کنید و با افراد شرور بجنگید و آن ها را شکست دهید. در بازی Kritika: Chaos Unleashed با انواع سلاح های سردی که در اختیار شما قرار دارد با مهارت خود به نبرد با دشمنان بپردازید.

با آزمودن مهارت های خود در میدان جنگ دشمنان را به بهترین شکل نابود کنید و به دست نیافتنی ترین قهرمان تبدیل شوید. همچنین می توانید با کمک دیگر کاربران با قدرتمند ترین ابابان در بخش رییس جهانی مقابله کنید. این بازی با بیش از ۱۰۳ مرحله و قابلیت تسخیر ۵۰ طبقه از برج عذاب می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و لحظات هیجان انگیزی برای شما به ارمغان بیاورد.

Kritika: Chaos Unleashed

سبک بازی Kritika: Chaos Unleashed

سک نقش آفرینی در بازی های اندروید که به تازگی طرفداران خاص خود را پیدا کرده با بازی هایی مثل Taichi Panda: Heroes، Arcane Legends، Minions Paradise محبوبیت خود را دوچندان کرده است. افراد شرور با بر هم زدن عدالت شهر و ایجاد شورش در شهر، خواهان ایجاد علاقه مطابق با آنچه خود علاقه دارند هستند و بر علیه شما و عدالت شهر فعالیت می کنند. شما می بایست با انواع و اقسام سلاح های سرد مانع رسیدن آن ها به هدفشان شوید و بهترین بازی در سبک نقش آفرینی را تجربه کنید.

گیم پلی و گرافیک بازی Kritika: Chaos Unleashed

گیمر های حرفه ای و بازیکنان بازی های پر طرفدار معمولا به دنبال بازی های با گرافیک بالا می باشند. البته بازی هایی که داستان های داستانی زیبا و محبوب نداشته باشد مورد استقبال کاربران قرار گرفته نمی شود. این بازی طبق گفته های سازنده بازی با ارائه گیم پلی متناسب با گرافیک بازی، در این سبک توانسته موفقیت چشمگیری داشته باشد. معمولا یازی های موفقی درکنار گیم پلی مناسب و داستان عالی، از یک گرافیک منحصر به فرد و خیره کننده بهره می برد. بازی Kritika: Chaos Unleashed هم از این قاعده مستثنا نیست.

این بازی با ۵۰ میلیون بار دانلود و امتیاز ۴٫۲ در گوگل پلی یکی از محبوب ترین بازی های اندروید به حساب می آید. اگر به بازی های اندروید و نقش آفرینی علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی Kritika: Chaos Unleashed می باشد.


ویژگی های کلیدی Kritika: Chaos Unleashed :

  • احساس هیجان و استرس در نوک انگشتان
  • دیدار با قهرمانان غول پیکر
  • تجربه یک بازی متفاوت و سرگرم کننده در سبک نقش آفرینی
  • با بیش از 103 مرحله متنوع و هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید Kritika: Chaos Unleashed :

  • امکان افزایش الماس برای تنظیم هزینه ها
  • بیدار شدن یخ های غول پیکر
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Kritika: Chaos Unleashed
Kritika: Chaos Unleashed
Kritika: Chaos Unleashed
Kritika: Chaos Unleashed

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.31.0 حجم 70 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده