بازی اندروید Ice Age Adventures

بازی اندروید Ice Age Adventures v1.9.2d ماجراهای عصریخبندان

نسخه معمولی + نسخه مود شده دیتای اضافی در اولین اجرا دانلود می شود بازی اندروید Ice Age Adventures نام بازی محبوب و جدید از کمپانی گیم لافت می باشد که الگو گرفته از انیمیشن پرطرفدار عصر یخبندان و در سبک ماجراجویی است. در این بازی می توانید از چندید سیستم مختلف بازی لذت ببرید. ازیک طرف شما در روستایی هستید که مجبورید دوباره با دوستان خود اتحاد کنید و …

۱۳۹۵-۰۶-۰۴ 716 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نسخه معمولی + نسخه مود شده

دیتای اضافی در اولین اجرا دانلود می شود

بازی اندروید Ice Age Adventures نام بازی محبوب و جدید از کمپانی گیم لافت می باشد که الگو گرفته از انیمیشن پرطرفدار عصر یخبندان و در سبک ماجراجویی است. در این بازی می توانید از چندید سیستم مختلف بازی لذت ببرید. ازیک طرف شما در روستایی هستید که مجبورید دوباره با دوستان خود اتحاد کنید و از طرف دیگر نیاز به ساخت سازه های مختلف و جمع آوری منابع هستید. ماجرای این بازی از این قرار است که تمام شخصیت های بازی از جمله Sid ، Mandy ، Diego و…. در این بازی وجود دارند و  کره ی خاکی سراسر یخبندان است. موجودات و حیوانات عصر یخبندان دور هم جمع می شوند تا برای ادامه حیاط راهی پیدا کنند. در این هنگام سنجاب معروف عصر یخبندان با فشار زیاد به یخ ها، یخ ها شکسته می شود و در ادامه آن تمام یه های کره زمین شکسته میشود و حیوانات از هم دور می شوند. وظیفه اصلی شما در این بازی پیدا کردن و جفت کردن حیوانات است. علاوه بر مراحل اصلی بازی که در بازی عصر یخبندان در نظر گرفته شده است، مراحل کوچکتری هم وجود دارد که باعث تنوع در این بازی می شود. شما با انجام این مراحل امتیازی به جمع امتیازهای شما اضافه ی شود که در خرید و اضافه کردن آیتم های بازی به شما کمک می کند. شما می توانید رکورد های خود را در بازی عصر یخبندان با دوستان خود به اشتراک بگذارید و در بین دوستانتان به رقابت بپردازید.

بازی اندروید Ice Age Adventures

بازی اندروید Ice Age Adventures

نسخه بازی اندروید Ice Age Adventures در سبک ماجراجویی ساعتی پیش در گوگل پلی استور منتشر شده است. این بازی با بیش از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون بار دانلود ازگوگل پلی استور و امتیاز ۴٫۳ از ۵ از سوی کاربران اندرویدی دریافت کرده است. اگر به بازی های سبک ماجراجویی و انیمیشن عصر یخبندان علاقه دارید پیشنهاد ما به شما بازی عصر یخبندان است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید ماجراهای عصریخبندان :

  • کاوش در 2 جزیره جذاب و جدید نجات حیوانات جدید
  • شخصیت های جدید و ماموریت های جالب
  • اشیاء باقیمانده آتشفشانی
  • آموزش ساکنان برای تبدیل شدن به صنعتگران ارزشمند
  • دیدن رتبه خود در بین بازیکنان نزدیک
  • گرافیک خیرره کننده و جذاب
  • دارای مینی بازی ها برای نجات حیوانات در حال انقراض

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید ماجراهای عصریخبندان :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید ماجراهای عصریخبندان
بازی اندروید ماجراهای عصریخبندان
بازی اندروید ماجراهای عصریخبندان

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9.2d حجم 60 و 52 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده