فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید

فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید ممکن است یکی از سوال هایی باشد که پس از اجرای بازی در ذهن ما ایجاد شده باشد. آیا این نسخه از پی ایی اس ۲۰۱۷ بدون گزارشگر عرضه شده است؟ مسلماً این سوال، جواب منفی دارد چرا که فوتبال و گزارشگر دو چیز جدانشدنی از یکدیگر هستند، حتی در بازی های رایانه ای که شور و هیجان خاصی به آنها می بخشد. در …

Loading...
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ 300 بار بدون دیدگاه جهانبخش

فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید ممکن است یکی از سوال هایی باشد که پس از اجرای بازی در ذهن ما ایجاد شده باشد. آیا این نسخه از پی ایی اس ۲۰۱۷ بدون گزارشگر عرضه شده است؟

مسلماً این سوال، جواب منفی دارد چرا که فوتبال و گزارشگر دو چیز جدانشدنی از یکدیگر هستند، حتی در بازی های رایانه ای که شور و هیجان خاصی به آنها می بخشد.

در این آموزش که توسط گروه یزد اپلیکیشن تهیه شده است قصد داریم نحوه فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید را به زبان ساده به همراه تصویر برای شما قرار دهیم.

در صورتی که این بازی محبوب کمپانی بازی سازی KONAMI را هنوز دانلود نکرده اید می توانید با مراجه به صفحه بازی pes 2017 آخرین نسخه آن را دریافت کنید.

برای اجرای بازی نیاز به نرم افزار عبور از تحریم یا همان پروک سی داریم که در بخش آموزش اجرای بازی می توانید این مشکل را بر طرف کنید.

  • پس از اجرای بازی و وارد شدن به منوی آن طبق تصاویر زیر پیش می رویم
  • وارد بخش EXTRAS می شویم

فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید

 

  • در این بخش گزینه تنظیمات (Setting) را مشاهده می کنیم و وارد آن می شویم

فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید

 

  • بر روی گزینه دانلود گزارشگر (Download Commentary) کلیک می کنیم

فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید

 

  • در این قسمت زبان های موجود را نمایش می دهد. ۹ زبان برای گزارشگر بازی در حال حاضر وجود دارد که ما در این آموزش زبان انگلیسی (English) را انتخاب می کنیم رو روی گزینه Yes کلیک می کنیم تا دانلود آغاز شود

فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید

 

  • پس از کلیک کردن بر روی زبان مورد نظر و تایید آن دانلود فایل گزارشگر آغاز می شود

فعالسازی گزارشگر در pes 2017 اندروید

 

سعی شده در این آموزش بصورت مختصر و مفید نحوه فعالسازی گزارشگر بازی PES 2017 قرار داده شود. ما مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم در صورت وجود سوال، ابهام، انتقاد یا پیشنهاد در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده