راهنمای نصب گوگل پلی سرویس

راهنمای نصب گوگل پلی سرویس

اگر با روش های مختلف موفق به پیدا کردن نسخه گوگل پلی سرویس دستگاه خود نشده اید، می توانید توسط اپلیکیشن راهنمای نصب گوگل پلی سرویس به راحتی می توانید نوع پکیج مخصوص نسخه گوشی خود را پیدا کنید. راهنمای نصب گوگل پلی سرویس نرم افزار Google Play Services info توسط تیم یزد اپلیکیشن برای راهنمای نصب گوگل پلی سرویس طراحی شده است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید با …

۱۳۹۶-۱۱-۰۹ 6664 بار ۲ دیدگاه جهانبخش

اگر با روش های مختلف موفق به پیدا کردن نسخه گوگل پلی سرویس دستگاه خود نشده اید، می توانید توسط اپلیکیشن راهنمای نصب گوگل پلی سرویس به راحتی می توانید نوع پکیج مخصوص نسخه گوشی خود را پیدا کنید.

راهنمای نصب گوگل پلی سرویس

راهنمای نصب گوگل پلی سرویس

نرم افزار Google Play Services info توسط تیم یزد اپلیکیشن برای راهنمای نصب گوگل پلی سرویس طراحی شده است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید با وارد شدن به برنامه می‌توانید نوع پکیج مریوط به دستگاه خود را در کادر قرمز رنگ به آسانی پیدا کنید و با کلیک به گزنیه آخر به صفحه دانلود این نرم‌افزار گوگل پلی سرویس در مرورگر خود رفته و نسخه مخصوص مد نظر را دریافت نمایید.

 

همچنین می توانید با کلیک بر روی مشاهده اطلاعات برنامه در تنظیمات، مستقیما به صفحه تنظیمات وارد شوید و اطلاعات مورد نیاز جهت تشخیص نوع پکیج گوشی خود را پیدا کنید.


ویژگی های کلیدی راهنمای نصب گوگل پلی سرویس :

 • نصب آسان
 • حجم کم

پیش نمایش

راهنمای نصب گوگل پلی سرویس
راهنمای نصب گوگل پلی سرویس

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 1 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۲ دیدگاه تایید شده

 • فرید 0 - پاسخ

  نمیدونم چکار کنم دانلود کردم بازم میزنه به روز رسانی گوگل پلیر

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام
   نوع پکیج . نسخه گوگل پلی تون رو ذکر کنید