Disney Crossy Road

بازی اندروید عبور از خیابان دیزنی Disney Crossy Road V1.200.7756

بازی اندروید عبور از خیابان دیزنی Disney Crossy Road V1.200.7756Reviewed by امین on Jun 3Rating: 4.0Disney Crossy RoadDisney Crossy Road  حتما شما هم شخصیت های محبوب کمپانی دیزنی را می شناسید. شخصیت هایی چون میکی موسDonald Duck, Buzz Lightyear, Rapunzel, Mufasa و غیره. حال تصور کنید که همه ی شخصیت ها در یک بازی دور هم جمع شده اند. بازی زیبای عبور از خیابان دیزنی در سبک ماجراجویی و اعتیاد آور …

۱۳۹۵-۰۳-۱۴ 207 بار بدون دیدگاه امین
بازی اندروید عبور از خیابان دیزنی Disney Crossy Road V1.200.7756Reviewed by امین on Jun 3Rating: 4.0Disney Crossy Road

Disney Crossy Road  حتما شما هم شخصیت های محبوب کمپانی دیزنی را می شناسید. شخصیت هایی چون میکی موسDonald Duck, Buzz Lightyear, Rapunzel, Mufasa و غیره. حال تصور کنید که همه ی شخصیت ها در یک بازی دور هم جمع شده اند. بازی زیبای عبور از خیابان دیزنی در سبک ماجراجویی و اعتیاد آور به تازگی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و با بیش از ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ دانلود از گوگل پلی از بازی های محبوب به شمار می رود.

در بازی زیبای عبور از خیابان دیزنی که به صورت پیکسلی و ۸ بیتی می باشد شما با ضربه زدن روی صفحه دستگاه و یا کشیدن انگشت باید راه را برای عبور شخصیت ها باز کنید. از نکات جالب بازی نوع تم و رنگ محیط برای هر شخصیت می باشد که برای هر کدام از آنها منحصر به فرد و خاص است.

Disney Crossy Road 1

در این بازی زیبا و خاطره انگیز که بیش از ۱۰۰ شخصیت محبوب را در خود گنجانده است، شما می توانید از محیط ها و شخصیت های کارتون های داستان اسباب بازی ها گرفته تا شیر شاه و آلیس در سرزمین عجایب و محبوب ترین موش دنیا یعنی میکی موس، همه و همه را در اختیار داشته باشید و با دقت و مراقبت از آن ها ،به سلامت از اتوبان های خطرناک و جاده ها عبورشان دهید. تمام این شخصیت های دوست داشتنی را ما در قالب داستان و موضوع کارتون دیده ایم ،شاید جالب باشد که از این دید به قضیه نگاه کنیم که اگر یکی از آن ها به زیر اتوبوس برود و ما نتوانیم او را از خیابان رد کنیم چه حسی دارد!


ویژگی های کلیدی Disney Crossy Road :

  • وجود تم ها و محیط های اختصاصی برای هر شخصیت
  • بیش از 100 شخصیت محبوب و دوست داشتنی دیزنی
  • گرافیک نوستالژی پیکسلی و 8 بیتی
  • گیم پلی ساده و اعتیاد آور

تغییرات نسخه جدید Disney Crossy Road :

  • 30 میلیارد مرحله
  • اضافه شدن شخصیت های جدید

پیش نمایش

Disney Crossy Road

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.200.7756

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده