بازی اندروید UNCHARTED: Fortune Hunter

بازی اندروید UNCHARTED: Fortune Hunter v1.2.2 پازل آنچارتد

بازی اندروید UNCHARTED: Fortune Hunter یکی دیگر از بازی هایی است که آن را می توان از دسته ی پازلی و ماجراجویی نام برد، که در آن با حل پازل ها و معماها می توانید به مراحل بعدی این بازی پازلی صعود نمایید و در نهایت با کلیدهای بدست آمده و اکتشافاتی که در طول بازی انجام میدهید برنده این بازی باشید و به گنجینه های قدیمی با ارزشی دست یابید. بازی …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۱۷ 494 بار بدون دیدگاه آرزو

بازی اندروید UNCHARTED: Fortune Hunter یکی دیگر از بازی هایی است که آن را می توان از دسته ی پازلی و ماجراجویی نام برد، که در آن با حل پازل ها و معماها می توانید به مراحل بعدی این بازی پازلی صعود نمایید و در نهایت با کلیدهای بدست آمده و اکتشافاتی که در طول بازی انجام میدهید برنده این بازی باشید و به گنجینه های قدیمی با ارزشی دست یابید.

بازی اندروید UNCHARTED Fortune Hunter1

بازی اندروید UNCHARTED Fortune Hunter1

بازی اندروید UNCHARTED: Fortune Hunter از سری بازی هایی است که عنوان انحصاری کنسول های پلی استیشن را به همراه خود دارد و  به صورت جهانی برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می شود. همچنین بازی پازلی آنچارتد توسط شرکت PlayStation Mobile Inc طراحی و ساخته شده که با امتیاز ۴٫۱ از ۵ و با بیش از ۱ میلیون دانلود در سبک بازی های پازلی و ماجراجویی است. شما همچنین می توانید بازی پازلی  آموزشی Thinkrolls مخصوص کودکان را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.

در بازی اندروید UNCHARTED: Fortune Hunter شما در نقش شخصی به نام ‍‍‍‍Nathan Drake ناتان دریک بازی می کنید. در پازل آنچارتد چالش هایی که وجود دارد حل ‍‍‍‍پازل و معماهایی است که بر سر راه شما قرار خواهد گرفت. شخصیت دیگری در بازی وجود دارد به نام سالی که شما را به مسیر پازل ها و کشف جعبه جوایز راهنمایی می کند. در صورت حل هر پازل به شما کلیدی داده می شود که با بدست آوردن آن کلیدها می توانید به گنج های قدیمی که توسط دزدان دریایی در سالیان قبل به غارت رفته بود را کشف کنید. این گنج ها به صورت جعبه ی در بسته در سر راه شما قرار می گیرد که محتویات آن شامل سکین، لباس های فرعی و تقویت کننده های مختلف و سلاح های سنگین، آیتم های میستیکال (Mystical) است. در طول بازی با امتیازاتی که بدست می آورید می توانید سلاح ها و لباس های خود را بر حسب علایق خود تغییر دهید. در پایان لازم به ذکر است که اجرای بازی اندروید UNCHARTED: Fortune Hunter به صورت آفلاین می باشد. اگر به بازی های پازلی علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما این بازی جذاب و پرهیجان است.


ویژگی های کلیدی بازي اندرويد UNCHARTED: Fortune Hunter :

  • پیدا کردن گنجینه های پنهان
  • حل پازل ها و معماها با استفاده از استراتژیک های مختلف
  • دارا بودن گرافیک بالا و صدا گذاری مهیج
  • وجود راهنما در بازی به عنوان سالی
  • اکتشاف گنجینه های قدیمی

تغییرات نسخه جدید بازي اندرويد UNCHARTED: Fortune Hunter :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازي اندرويد UNCHARTED: Fortune Hunter
بازي اندرويد UNCHARTED: Fortune Hunter
بازي اندرويد UNCHARTED: Fortune Hunter
بازي اندرويد UNCHARTED: Fortune Hunter
بازي اندرويد UNCHARTED: Fortune Hunter

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.2 حجم 25 و 25 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده