بازی اندروید Ramboat Shoot and Dash

بازی اندروید Ramboat Shoot and Dash v3.17.3 قایق جنگی اکشن + مود

بازی اندروید Ramboat Shoot and Dash اگر از طرفداران بازی های metal slug و jetpack joride هستید، این بازی فوق العاده جذاب را از دست ندهید. این بازی که توسط استودیوی genera games برای سیستم عامل اندروید ساخته شده، یک بازی فوق العاده کلاسیک در ژانر اکشن، shooter و running می باشد که برای ساعت ها شما را سرگرم میکند. فکر میکنید برای شلیک یک گلوله چقدر زمان دارید؟ در زمان جنگ تقریبا هیچ! …

۱۳۹۶-۱۱-۱۷ 1378 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید Ramboat Shoot and Dash اگر از طرفداران بازی های metal slug و jetpack joride هستید، این بازی فوق العاده جذاب را از دست ندهید. این بازی که توسط استودیوی genera games برای سیستم عامل اندروید ساخته شده، یک بازی فوق العاده کلاسیک در ژانر اکشن، shooter و running می باشد که برای ساعت ها شما را سرگرم میکند.

فکر میکنید برای شلیک یک گلوله چقدر زمان دارید؟ در زمان جنگ تقریبا هیچ! دشمن تا دندان مسلح در آبهای خطرناک در انتظار شما نشسته است. در بازی اندروید Ramboat Shoot and Dash شما باید به مامبو و گروه نظامی دیوانه اش کمک کنید تا از دست هزاران دشمنی که در کمین نشسته اند فرار کنند. شما می توانید بپرید، شلیک کنید و به سرعت به سمت جلو حرکت کنید چون حتی ممکن است پشت چیزهای به ظاهر زیبا شلیک سلاح های قدرتمند و مخربی شما را تهدید کند. پس به هیچ چیز رحم نکنید و همه را نابود کنید.

اما دشمن نیز شما را راحت نمی گذارد و با فرستادن سربازان، چتربازان، راکت اندازان و زیر دریایی ها شما را مورد تهاجم قرار می دهد. با جمع کردن سکه ها و بالابردن سطح خود میتوانید قدرت آتش خود را افزایش دهید و سلاح های خود را به روز کنید و از قایق های جدید استفاده کنید. کنترل حرکتی بازی بسیار ساده است و شما میتوانید از بین چند کاراکتر، شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید. بی شک پیش از این همچین بازی هیجان انگیز و لذت بخشی را تجربه نکرده اید.

بازی اندروید Ramboat Shoot and Dash

سعی کنید قبل از این که به شما اسیبی برسد دشمنانتان را نابود کنید. این بازی با امتیاز ۴٫۳ و با بیش از ۵ میلیون بار دانلود از گوگل پلی یکی از بازی های اندروید. اگر به بازی های اکشن علاقهمند هستید پیشنهاد ما به شما بازی Ramboat Shoot and Dash است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید قایق جنگی :

  • بازی در سبک کلاسیک اکشن و ماجراجویی
  • کنترل بسیار راحت و ساده
  • 7 مرحله مختلف با درجه سختی متفاوت
  • حالت اسلوموشن برای ناک اوت کردن تمام دشمنان
  • گرافیک دو بعدی با افکت های رنگی و روشن
  • راندن بیش از 10 قایق سرعتی از قبیل luxury yacht، قایق دزدان دریایی و..
  • آهنگ های مهیج و صدای متناسب با محیط بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید قایق جنگی :

  • آیا شخصیت جدید ما را امتحان کردی؟ زامبی سرد شما را فریز می کند!
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید قایق جنگی
بازی اندروید قایق جنگی
بازی اندروید قایق جنگی
بازی اندروید قایق جنگی

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.17.3 حجم 36 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست,