Green Driver

دانلود Green Driver ULTIMATE v1.0.0 بازی آخرین درایور اندروید

بازی Green Driver ULTIMATE که به تازگی در گوگل پلی منتشر شده در این مدت اندک توانسته کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. این بازی توسط استودیوی نه چندان مشهور WSW GAME تولید شده است. شما چگونه در مقابل چراغ قرمز رفتار می کنید، با کنترل سرعت و یا فشرده کردن ترافیک با محدود کردن سوخت؟ اگر شما خیلی تند رانندگی می کنید در عبور از دوربین های کنترل سرعت مشکل …

۱۳۹۶-۰۸-۰۹ 625 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Green Driver ULTIMATE که به تازگی در گوگل پلی منتشر شده در این مدت اندک توانسته کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. این بازی توسط استودیوی نه چندان مشهور WSW GAME تولید شده است.

شما چگونه در مقابل چراغ قرمز رفتار می کنید، با کنترل سرعت و یا فشرده کردن ترافیک با محدود کردن سوخت؟ اگر شما خیلی تند رانندگی می کنید در عبور از دوربین های کنترل سرعت مشکل پیش می آید و اگر شما بیش از حد آهسته رانندگی می کنید، سوخت خود را هدر می دهید و نمی توانید بازیکن مناسبی برای بازی باشید.

 

راهنمای بازی Green Driver ULTIMATE

برای کنترل ماشین خود و تبدیل شدن به یک درایور حرفه ای در بازی Green Driver به این نکات دقت کنید:

  1. برای تغیر لاین جاده گوشی خود را به سمت چپ و راست کج کنید
  2. لمس کردن هر نقطه ای  بر روی صفحه نمایش باعث افزایش سرعت شما می شود
  3. رها کردن لمس صفحه نمایش به کاهش فوری سرعت منجر خواهد شد.

رانندگی سریع تر در این بازی باعث کاهش مصرف سوخت می شود. ایستگاه گاز در چند کیلومتری شما وجود دارد که شما قبل از اینکه سوختتان تمام شود باید ان را چک کنید. در ضمن شما باید از قوانین ترافیک پیروی کنید در غیر اینصورت مجوز رانندگی خود را از دست می دهید.

یک نشانگر در سمت چپ صفحه نمایش وجود دارد که با استفاده از آن می توانید به صورت هوشمندانه چیزی که قرار است اتفاق بیفتد را پیش بینی کنید. همچنین امتیاز شما در رنکینگ جهانی ثبت می شود که باعث بالا رفتن انگیزه کاربران و ایجاد رقابت بین آن ها است. پس منتظر چی هستید؟

بازی را شروع کنید تا بازیکن برتر مشخص بشه!


ویژگی های کلیدی Green Driver :

  • حجم کم بازی نسبت گرافیک مناسب
  • امکان ثبت امتیازات
  • دارای ماشین های کلاسیک و قدیمی

پیش نمایش

Green Driver
Green Driver

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.0 حجم 8 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده