Cut the Rope Magic

بازی اندروید Cut the Rope Magic v1.7.1 طناب را ببر: جادویی

Cut the Rope Magic اگر اهل بازی های موبایل و تبلت هستید حتما شخصیت محبوب OM NOM را می شناسید. موجود سبزرنگ و کوچکی که عاشق آب نبات است. وظیفه شما این است که طناب ها را ببرید وآب نبات های خوشمزه را در دهان اوم نوم بیندازید. حال بعد از بیش از ۷۵۰ میلیون دانلود ،شرکت سازنده نسخه جدیدی از این بازی محبوب را عرضه کرده است. گیم پلی …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۲۷ 4417 بار ۱ دیدگاه امین

Cut the Rope Magic اگر اهل بازی های موبایل و تبلت هستید حتما شخصیت محبوب OM NOM را می شناسید. موجود سبزرنگ و کوچکی که عاشق آب نبات است.

وظیفه شما این است که طناب ها را ببرید وآب نبات های خوشمزه را در دهان اوم نوم بیندازید. حال بعد از بیش از ۷۵۰ میلیون دانلود ،شرکت سازنده نسخه جدیدی از این بازی محبوب را عرضه کرده است.

Cut the Rope Magic

گیم پلی Cut the Rope Magic

این بازی که طناب را ببر نسخه جادویی نام دارد دستخوش تغییراتی درگیم پلی خود شده است. دراین بازی شخصیت اوم نوم برای سهولت در رسیدن به هدفش و عبور از موانع ،می تواند به شکل های دیگری تبدیل شود! ۵ حالت مختلف برای تبدیل شدن وجود دارد که در شرایط خاص به کمک شما می آید.

حالت پرنده به اوم نوم کمک می کند تا پرواز کند وبه نقاط دیگری برود ، شخصیت بچه برای عبور از فضاهای کوچک و تنگ مناسب است ،با تبدیل شدن به شخصیت ماهی می توانید در آب شنا کنید ،شخصیت موش حس بویایی قوی دارد و برای تشخیص بوها مناسب است و شخصیت روح کمک می کند تا نامرئی شوید واز درون اجسام رد شوید. این بازی با بهبود گرافیکی و مناظر رنگی و صدا گذاری فوق العاده شما را به دنیای سحر و جادو می برد. تجربه این بازی زیبا را به همه ی سنین توصیه می کنیم.


ویژگی های کلیدی Cut the Rope Magic :

  • دنیای جادویی با عناصر جدید و گرافیک وصدای فوق العاده
  • 100 مرحله وپازل مختلف و اضاقه شدن مراحل جدید به زودی
  • تبدیل شدن به 5 شخصیت مختلف برای سهولت در عبور از موانع
  • اضافه شدن مراحل رئیس برای به چالش کشیدن بیشتر

پیش نمایش

Cut the Rope Magic
Cut the Rope Magic
Cut the Rope Magic
Cut the Rope Magic

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.1 حجم 47 | 43 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • احمد رضا صالح احمدی 4 - پاسخ

    خیلی خوب