Find My Friends

نرم افزار اندروید Find My Friends v14.7.0 یافتن دوستان من

یک برنامه مفید و کاربردی می باشد که به شما کمک می کند موقعیت و مکان دوستان خود را بر روی نقشه پیدا کنید. با این نرم افزار دوستان خود را در هر مکانی که باشند، موقعیت آن ها برای شما در دسترس است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بار ها با دوست خود تماس گرفته اید و موفق به برقراری تماس با دوست خود نشده اید، …

۱۳۹۶-۰۷-۲۳ 2483 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

یک برنامه مفید و کاربردی می باشد که به شما کمک می کند موقعیت و مکان دوستان خود را بر روی نقشه پیدا کنید. با این نرم افزار دوستان خود را در هر مکانی که باشند، موقعیت آن ها برای شما در دسترس است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بار ها با دوست خود تماس گرفته اید و موفق به برقراری تماس با دوست خود نشده اید، نرم افزار Find My Friends در این لحظه به شما کمک می کند موقعیت دوست خود را بر روی نقشه  پیدا کنید.

ممکن است با دوست خود به یک فروشگاه بزرگ بروید، اگر در طول مسیر و یا در فروشگاه یکدیگر را گم کردید، بهترین سریع ترین و بهترین راه برای یافتن یکدیگر استفاده از اپلیکیشن Find My Friends می باشد. با برنامه های کاربردی Speedometer GPS می توانید هنگام پیاده روی و دوچرخه سواری سرعت حرکت خود را ببینید.

Find My Friends

اپلیکیشن Find My Friends

این برنامه دوستان و یا اعضای خانواده شما را همیشه در دسترس قرار می دهد و در هزینه و وقت شما صرفه جویی می کند. در بروز رسانی های این نرم افزار امکاناتی نظیر نوتیفیکیشن ها که شامل خلاصه ای از فعالیت های روزانه است برای کاربران خود فراهم کرده است.

علاوه بر یافتن دوستان و تعین محل خود برای دوستان خود بر روی نقشه نرم افزار Find My Friends امکان گفت و گو با دوستان نیز برای شما فراهم شده است. زمانی که این برنامه بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب می باشد، این برنامه ایده آل ترین برنامه برای پیدا کردن دوستان با استفاده از نقشه است.

کار با نرم افزار Find My Friends

توسط این برنامه با مهم ترین افرادی که علاقه دارید متصل خواهید بود و هر یک از دوستان خود با یک آیکون که امکان شخصی سازی آن نیز وجود دارد بر روی نقشه ظاهر خواهد شد و به صورت آنلاین میتوانید تفیرات موقعیت دوستان خود بر روی نقشه را ببینید. این برنامه با امتیاز ۴٫۱ و ۵۰ میلیون بار دانلود یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین برنامه های گوگل چلی می باشد


ویژگی های کلیدی Find My Friends :

  • یافتن موقعیت دوستان
  • امکان چت و گفتگو
  • صرفه جویی در وقت و هزینه

تغییرات نسخه جدید Find My Friends :

  • بهبود عملکرد
  • رفع مشکلات و بهبود موقعیت یابی

پیش نمایش

Find My Friends
Find My Friends
Find My Friends

دانلود باکس Download Box

نسخه v14.7.0 حجم 37 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده