نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس

نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس Download Accelerator Plus v20160901

نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس Download Accelerator Plus یکی از بهترین دانلود منیجر های موجود برای تلفن های هوشمند اندرویدی به حساب می آید. این برنامه امکان دانلود همه ی فرمت های مختلف را به شما می دهد. همچنین یک مرورگر داخلی در نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس وجود دارد که قابلیت دریافت لینک فایل های موزیک و ویرئو را به صورت خودکار از وب سایت مقصد به …

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
۱۳۹۵-۰۶-۲۷ 376 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس Download Accelerator Plus یکی از بهترین دانلود منیجر های موجود برای تلفن های هوشمند اندرویدی به حساب می آید. این برنامه امکان دانلود همه ی فرمت های مختلف را به شما می دهد. همچنین یک مرورگر داخلی در نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس وجود دارد که قابلیت دریافت لینک فایل های موزیک و ویرئو را به صورت خودکار از وب سایت مقصد به شما ارائه می کند. بعد از دیدن لینک ها نیز می توانیدموارد دلخواه را دانلود کنید.با این حال این برنامه با اکثر مرورگر های منتشر شده برای پلتفرم اندروید از جمله نرم افزار اندروید فایرفاکس و نرم افزار اندروید کروم سازگاری دارد.

دلیل انتخاب نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس چیست؟ وجود ویژگی هایی همچون دانلود مستقیم در کارت SD (به جز در آندروید ۴٫۴)، پشتیبانی از انواع فایل ها، پشتیبانی از مرورگر های مختلف وب، گرفتن لینک از صفحه به صورت خودکار، پشتیبانی از مکث کردن با قابلیت ادامه دادن دانلود، محیط کاربری بهینه سازی شده برای تبلت، باز طراحی صفحه و طراحی عناصر جدید و طرح بندی چند صفحه اضافه شده در حالت افقی است که بخشی از امکانات این اپلیکیشن کاربردی به حساب می آید.

شما می توانید با استفاده از برخی تنظیمات برای افزایش سرعت دانلود موسیقی و ویدئو فایل را به چند قسمت تقسیم کنید و با استفاده از بهینه سازی عملیات بافرینگ سرعت دانلود خود را افزایش دهید. همچنین می توانید تعداد موارد در حال دانلود و سرعت داننلود خود را محدود کنید. دانلود فایل از طریق اسکن کد QR نیز در این برنامه پشتیبانی می شود.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس :

  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • افزایش چشم گیر سرعت دانلود
  • دارای QR CODE خوان داخلی برای اسکن بارکدها
  • دارای مرورگر داخلی و پرسرعت
  • قابل توقف بودن کلیه لینک ها در نرم افزار
  • امکان چند تکه کردن فایل جهت بالارفتن سرعت دانلود

پیش نمایش

نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس
نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس
نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس
نرم افزار اندروید دانلود اکسلریتور پلاس

دانلود باکس Download Box

نسخه v20160901 حجم 6 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده