Cooking Queen

بازی اندروید Cooking Queen: Restaurant Rush v1.0.8 ملکه آشپزی

Cooking Queen: Restaurant Rush یک بازی جدید دخترانه در سبک شبیه سازی می باشد. قصد داریم امروز و  در این پست بازی دخترانه ملکه آشپزی را برای علاقه مندان به بازی های دخترانه معرفی کنیم. شما باید مدیریت یک رستوران کوچک را بر عهده بگیرید و با دریافت امتیاز و پاداش رستوران خود را گشترش دهید و لقب ملکه اشپزی را از آن خود کنید. اگر به بازی های دخترانه …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ 1061 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Cooking Queen: Restaurant Rush یک بازی جدید دخترانه در سبک شبیه سازی می باشد. قصد داریم امروز و  در این پست بازی دخترانه ملکه آشپزی را برای علاقه مندان به بازی های دخترانه معرفی کنیم. شما باید مدیریت یک رستوران کوچک را بر عهده بگیرید و با دریافت امتیاز و پاداش رستوران خود را گشترش دهید و لقب ملکه اشپزی را از آن خود کنید. اگر به بازی های دخترانه علاقه مند هستید می توانید بازی های COOKING DASH 2016 و Princess Castle: Royal Life را نیز تجربه کنید.

Cooking Queen

بازی دخترانه Cooking Queen: Restaurant Rush

در بازی ملکه اشپزی که به صورت آفلاین اجرا می شود، شما نیاز به دسترسی به اینترنت نخواهید داشت. این بازی یک گیم پلی اعتیاد آور دارد که هر کاربری را شیفته ی خود خواهد کرد. داستان بازی Cooking Queen: Restaurant Rush از آنجا شروع می شود که شما مدیر یک رستوران کوچک می باشید که در این رستوران فقط همبرگر می توانید برای مشتریان سرو کنید. محیط کاربری این بازی به گونه ای طراحی شده که می توانید براحتی و به سرعت روند بازی را یاد بگیرید و با آن ارتباط برقرار کنید.

ملکه اشپزی یک بازی محبوب می باشد که ویژگی هایی همچون گرافیک منحصر به فرد و صدا گذاری مهیج بازی از دلایل محبوبیت بازی Cooking Queen محسوب می شود. در طی بازی دستور پخت غدا های مختلفی را یاد خواهید گرفت و باید سعی کنید با پختن بهترین غذا ها مشتریان بسیاری را به رستوران خود جذب کنید. طبخ به موقع غذا، ارتقا رستوران و جلب رضایت مشتری از جمله کار هایی که باعث پیشرفت شما در این بازی می شود.

بازی Cooking Queen: Restaurant Rush با بیش از ۵۰۰ هزار نصب و امتیاز ۴٫۶ در مارکت بزرگ اندروید یکی از جدید ترین و محبوب ترین بازی های دخترانه محسوب می شود که توسط استودیوی Flowmotion Entertainment طراحی شده است.


ویژگی های کلیدی ملکه آشپزی :

  • مدیریت رستوران کوچک و بزرگ در نقش سر اشپز
  • خریدن مواد غذایی و پخت و پز انواع غذا های مختلف
  • دریافت امتیاز و ارتقا رستوران و وسایل آشپزی
  • گرافیک منحصر به فرد و خیره کننده

تغییرات نسخه جدید ملکه آشپزی :

  • بهبود گیم پلی
  • رفع برخی مشکلات

پیش نمایش

ملکه آشپزی
ملکه آشپزی
ملکه آشپزی
ملکه آشپزی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.8 حجم 93 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده