Charm King

بازی اندروید Charm King v3.4.1 پازل پرطرفدار پادشاه افسون + مود

Charm King بازی اندروید پرطرفدار پادشاه افسون که در سبک پازلی می باشد ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی PlayQ Inc می باشد. پس از عرضه این بازی در فوشگاه گوگل پلی مورد استقبال کاربران قرار گرفت به طوری که در همان هفته های اول بیش از ۱۰ میلیون کاربر این بازی نصب و اجرا کردند. این کاربران پس از اجرای بازی امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به آن دادند …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۱ 1167 بار بدون دیدگاه جهانبخش

Charm King بازی اندروید پرطرفدار پادشاه افسون که در سبک پازلی می باشد ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی PlayQ Inc می باشد. پس از عرضه این بازی در فوشگاه گوگل پلی مورد استقبال کاربران قرار گرفت به طوری که در همان هفته های اول بیش از ۱۰ میلیون کاربر این بازی نصب و اجرا کردند. این کاربران پس از اجرای بازی امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به آن دادند که یک امتیاز عالی در این سبک بازی ها به حساب می آید.

در کناز نسخه معمولی این بازی نسخه مود شده آن را قرار داده ایم که دارای سکه بی نهایت هستید و نیاز به تلاش برای جمع آوری امتیاز ندارید و در صورت تمایل می توانید به انتخاب خودتان یکی از این دو نسخه را دانلود کنید.

Charm King؛ پادشاه فقیر!

در بازی اندروید Charm King پادشاه این داستان شکست خورده و ناامید شده است و شما باید با نشان دادن افق های روشن و انگیزه به او، وی را دوباره به پادشاهی بازگردانید. اکنون پادشاه ما همه چیز خود را از دست داده و اولین کاری که باید بکنیم جمع آوری گردن بندهاست. پس از جمع کردن آنها با کنار هم گذاشتن سه عدد و یا تعداد بیشتری از آنها، اقدام به حذف آنها کنید. همین کار را ادامه دهید تا بتوانید پادشاه را به تاج و تخت برگردانید.

Charm King

گرافیک این بازی دارای کیفیت بالایی نسبت به حجم آن می باشد و بازی به صورت سه بعدی و زیبا طراحی شده است. بازی پادشاه افسون با گیم پلی اعتیاد آور خود می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند.
اگر از علاقه مندان به بازی های اندرویدی سبک پازلی هستید و می خواهید یکی از بهترین آنها را انجام دهید، ما بازی پادشاه افسون را به شما پیشنهاد می کنیم؛ همچنین بازی Angry Birds Blast یکی از بازی های برتر اندروید در سبک پازلی می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Charm King :

  • گرافیک سه بعدی و زیبا
  • دارای موسیقی متن زیبا
  • گیم پلی اعتیاد آور

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Charm King :

  • رویداد جدید: صعود به ابر! 5 سطح را در یک ردیف عبور دهید تا صلیب را از صخره بردارید و گنج را تصاحب کنید
  • 15 مرحله جدید در آخرین منطقه ما: غار بی انتها!
  • دریافت ستاره برای کسب جایزه جعبه سلطنتی
  • رفتن به 10 مرحله قبل از به پایان رسیدن رویداد با دریافت جعبه پادشاه پر از طلا و سکه
  • اضافه شدن 15 مرحله جدید به بازی
  • رفع مشکلات جزیی

پیش نمایش

بازی اندروید Charm King
بازی اندروید Charm King
بازی اندروید Charm King
بازی اندروید Charm King

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.4.1 حجم 96 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده