Caravan War

بازی اندروید Caravan War v1.1.5 جنگ کاروان ها

Caravan War نام بازی جدید و البته متفاوت در سبک بازی های استراتژی است که امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم.در بازی جنگ کاروان ها شما در قرون وسطی زندگی می کنید و با جمع آوری منابع امپراطوری خود را می سازید.شما در بازی Caravan War باید کاروان خود را برای تجارت و کسب درآمد بسازید، البته ساختار دفاعی شما هم از اهمیت خاصی برخوردار است. دو راه برای …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ 145 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Caravan War نام بازی جدید و البته متفاوت در سبک بازی های استراتژی است که امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم.در بازی جنگ کاروان ها شما در قرون وسطی زندگی می کنید و با جمع آوری منابع امپراطوری خود را می سازید.شما در بازی Caravan War باید کاروان خود را برای تجارت و کسب درآمد بسازید، البته ساختار دفاعی شما هم از اهمیت خاصی برخوردار است.

دو راه برای جمع آوردی منابع در بازی جنگ کاروان ها وجود دارد، راه اول از طریق تجارت و داد و ستد می باشو و راه دوم از طریق غارت کردن کاروان های دیگر است.در بازی آنلاین Caravan War این امکان برای شما وجود دارد که به صورت آنلاینن و چند نفره این بازی سرگرم کننده را انجام دهید. به همان اندازه که نیروهای شما باید قدرتمند باشند تا بتوانند کاروان های دیگر را غارت کنند، به همان اندازه باید ساختار دفاعی قدرتمندی داشته باشید تا در مقابل حملات دیگر بازیکنان مقاومت کنید و منابع خود را حفظ کنید. شاید بتوان گفت که بازی جنگ کاروان ها شباهت هایی به بازی های استراتژی محبوب نظیر کلش آو کلنز دارد، اما از نظر ویزگی های منحصر به فرد بازی نبرد کاروان ها جذابیت بیشتری نسبت به دیگر بازی های استراتژی که قبلا تجربه کرده اید، خواهد داشت.

Caravan War

 

بازی مهیج Caravan War

گیم پلی بازی نبرد کاروان ها کاملا سرگرم کننده و مهیج با رویکردی متفاوت نسبت به دیگر بازی های محبوب در سبک استراتژی می باشد. در بازی Caravan War علاوه بر جنگ و غارت دیگر کاروان ها که در بازی های محبوب مانند Wild Clash – Online Battle وجود دارد، این امکان برای شما مهیاست که با دیگر کاروان ها داد و ستد داشته باشید و تجارت خود را گسترش دهید.

امپراطوری خود را با ایجاد کاروان های دوستانه و حملات عظیم آغاز کنید. آیا می توانید بهترین پادشاهی تمام دوران را بسازید؟ بازی جنگ کاروان ها با امتیاز ۴٫۶ توسط استودیوی HIKER GAMES طراحی شده است که یکی از بی نظیر ترین بازی های اندرید می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی استراتژی Caravan War :

  • امکان بازی به صورت انفرادی و چند نفره با پیوستن به یک گروه
  • قابلیت ایجاد کاروان و داد و ستد با دیگر کاروان ها
  • امکان غارت کردن دیگر کاروان ها برای به دست آوردن منابع
  • قابلیت سازماندهی حملات خود و ایجاد دفاعی مستحکم در برابر غارتگران
  • گرافیک خیره کننده و گیم پلی سرگرم کننده

تغییرات نسخه جدید بازی استراتژی Caravan War :

  • رفع مشکل در برخی از دستگاه هایی که آخرین نسخه Google Play را دریافت و به روز رسانی نکرده اند
  • رفع مشکل بارگذاری در صفحات اول برای برخی از دستگاه ها

پیش نمایش

بازی استراتژی Caravan War
بازی استراتژی Caravan War
بازی استراتژی Caravan War
بازی استراتژی Caravan War

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.5 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده