نرم افزار Star Walk 2

نرم افزار اندروید ستاره شناسی Star Walk v2.1.4.20

اگر شما همیشه می خواستید نام ستاره ها و تمام صور فلکی که می شود در آسمان شب دید را بدانید، این برنامه به شما کمک میکند تا اطلاعات جامعی در مورد ستاره شناسی بدست بیاورید. اگر به نجوم و ستاره شناسی علاقه مند هستید نرم افزار Star Walk 2 یک برنامه بسیار خوب است که با تصویر های تعاملی شما را با نحوه قرار گیری ستاره ها آشنا می …

۱۳۹۵-۰۷-۰۴ 607 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

اگر شما همیشه می خواستید نام ستاره ها و تمام صور فلکی که می شود در آسمان شب دید را بدانید، این برنامه به شما کمک میکند تا اطلاعات جامعی در مورد ستاره شناسی بدست بیاورید. اگر به نجوم و ستاره شناسی علاقه مند هستید نرم افزار Star Walk 2 یک برنامه بسیار خوب است که با تصویر های تعاملی شما را با نحوه قرار گیری ستاره ها آشنا می کند. این اپلیکیشن با الگوریتمی که دارد ستاره ها را به صورت اشکال هندسی نشان می دهد و اطلاعات بسیار خوبی به ما می دهد، که این اطلاعات هم قابل اعتماد است. پیشنهاد می شود اگر به نجوم علاقه دارید، تجربه لذت بخش استفاده از این برنامه را از دست ندهید.

بهترین راه برای جهت یابی نقشه این است که موقعیت فعلی خود را با خورشید یا ماه را با این نرم افزار تطابق دهید. سپس، شما قادر خواهید بود همه ستاره ها، ماهواره ها، و ستاره های دنباله دار  را در آسمان شب پیدا کنید. نرم افزار Star Walk 2 یک قطب نما است که به شما جهت شمال را نشان می دهد، یک راه مناسب برای پیدا کردن موقعیت غروب افتاب و این اپلیکیشن برای مواردی که ماه در یک شب خاص قابل مشاهده نیست، مفید است.

نرم افزار Star Walk 2

نرم افزار Star Walk 2

این برنامه به شما اجازه می دهد تا تمام اجرام آسمانی را به صورت ۳ بعدی ببینید.همچنین قادر خواهید بود انیمیشن های شگفت انگیز از صورت های فلکی را در این اپلیکیشن زیباتر ببینید. این برنامه با بیش از ۱ میلیون دانلود و امتیاز ۴٫۳ یکی از بهترین نرم افزار های آموزشی اندروید به حساب می آید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید ستاره شناسی :

  • دیدن همه اجرام آسمانی (ستاره ها، صور فلکی، ستاره های دنباله دار، ماهواره ها، ایستگاه فضایی بین المللی، سیارک ها، بارش شهابی)
  • قرار گرفتن سیارات منظومه شمسی، کشف کهکشانهای دور و ماهواره ها در شب
  • به اشتراک گذاشتن تجربه ستاره شناسی خود با دوستان و خانواده در شبکه های اجتماعی.

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید ستاره شناسی :

  • رفع مشکلات و بهینه سازی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید ستاره شناسی
نرم افزار اندروید ستاره شناسی
نرم افزار اندروید ستاره شناسی
نرم افزار اندروید ستاره شناسی

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.4.20 حجم 78 و 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده