Bullet Force

بازی اندروید Bullet Force v1.04 قدرت گلوله

با بازی Bullet Force هیجان بازی اکشن را به صورت چند نفره تجربه کنید. این بازی با صحنه های اکشنی که دارد می تواند جای خود را در دل شما باز کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آنلاین ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ 45 بار دانلود رایگان
Soul Knight

بازی اندروید Soul Knight v1.2.4 روح شوالیه

بازی Soul Knight با سادگی و جذابیتی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول کند. شاید در بین بازی های سنگین و سخت، جای خالی چنین بازی هایی به شدت حس می شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آفلاین ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ 43 بار دانلود رایگان
بازی اندروید Modern Strike Online

بازی اندروید Modern Strike Online v1.18.3 تیراندازی مدرن آنلاین

آیا شما طرفدار بازی های اکشن و بخصوص بازی معروف کانتر استرایک هستید؟ بازی اندروید Modern Strike Online یکی از بهترین بازی های محبوب در سبک اکشن است که می خواهیم در این پست به شما معرفی کنیم. گرافیک خیره کننده و بهینه سازی های مختلف برای دستگاه های با پردازشگرهای سطح پایین از ویژگی های ممتاز این بازی است. درگیری مسلحانه شروع این سرچشمه در دستگاه اندرویدی شما است. …

آنلاین ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ 234 بار دانلود رایگان
Dead Trigger 2

بازی اندروید Dead Trigger 2 v1.3.0 – دانلود دد ترایگر ۲

بازی اندروید Dead Trigger 2 دنباله از سری موفق بازی حائز جوایز مختلف از استودیو توانا MADFINGER Game می باشد که اینبار با تکرار سیر موفقیت های خود در میان کاربران و منتقدین با گرافیکی بهتر و مبارزاتی خونین تر و فضای ترسناک تر ارائه شده است و همچنان مانند نسخه اول بازی با نوآوری های این نسخه از بازی می تواند کاربران را با دنیای آخرالزمانی خود ساعت ها سرگرم …

۲۵ فروردین ۱۳۹۶ 245 بار دانلود رایگان
Ms. Pac-man

بازی اندروید Ms. Pac-Man v2.0.5 خانم پک من

بازی Ms. Pac-Man می تواند ما را به دوران کودکی خود ببرد. این بازی را می توان بازگشت یک بازی قدیمی و محبوب به دنیای اندروید دانست. این بازگشت مسلما خیلی ها را خوشحال خواهد کرد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

آفلاین ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ 48 بار دانلود رایگان
GUNSHIP BATTLE Helicopter

بازی اندروید نبرد هلیکوپتر GUNSHIP BATTLE Helicopter 3D v2.5.31

بازی اندروید نبرد هلیکوپتر GUNSHIP BATTLE Helicopter یک بازی اکشن سوم شخص است که شما نقش یک خلبان هلیکوپتر جنگی را ایفا می کنید و برای رسیدن به اهدافتان به ماموریتهای خاص می روید و باید دشمنان را شکست دهید.

۱۵ فروردین ۱۳۹۶ 380 بار دانلود رایگان