بازی اندروید Trials Frontier

بازی اندروید Trials Frontier v4.5.0مسابقات مرزی

نسخه معمولی + نسخه مود شده بازی اندروید Trials Frontier یک بازی در ژانر مسابقه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط شرکت بازی سازی Ubisoft Entertainment ساخته و منتشر شده است و حدود ۴۰ میلیون گیمر در سراسر جهان دارد. بله اشتباه نمی کنید ،۴۰ میلیون طرفدار نمی تواند اتفاقی باشد! این بازی زیبا و مهیج به شما یاد می دهد که چگونه مهارت های نهایی و پایه ای …

آفلاین
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
۱۳۹۵-۰۷-۲۳ 207 بار بدون دیدگاه امین

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بازی اندروید Trials Frontier یک بازی در ژانر مسابقه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط شرکت بازی سازی Ubisoft Entertainment ساخته و منتشر شده است و حدود ۴۰ میلیون گیمر در سراسر جهان دارد. بله اشتباه نمی کنید ،۴۰ میلیون طرفدار نمی تواند اتفاقی باشد! این بازی زیبا و مهیج به شما یاد می دهد که چگونه مهارت های نهایی و پایه ای را در مسابقات موتور سواری کسب کنید و در مسابقات شرکت کنید.

بازی اندروید مسابقات مرزی یک بازی مسابقه ای است که با ترکیب هیجان و قوانین فیزیک ،یک گیم پلی زیبا و روان را خلق کرده است که بازیکن را مجاب می کند به صفحه دستگاه اندرویدی خود خیره شود و غرق در دنیای موتورسواری گردد. شما در این بازی در نقش یک موتورسوار ظاهر می شوید که باید در دنیای موتورسواری برای خودش اسم و رسمی دست و پا می کند و به اصطلاح سری در میان سرها در بیاورد. پس موتور خود را روشن کنید و به گشت و گذار و ماجراجویی در دنیای هیجان انگیز بازی بپردازید و با دوستان و رقیبان خود به رقابت بپردازید و به بهترین موتورسوار همه ی دوران تبدیل شوید و رکوردها را جا به جا کنید. بازی اندروید Trials Frontier دارای گیم پلی ساده و روان است و به سرعت می توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

بازی اندروید Trials Frontier

بازی اندروید Trials Frontier

بازی دارای گرافیک عالی و شبیه ساز فوق العاده می باشد و شخصیت های جالبی نیز در بازی وجود دارند که آن ها را ملاقات می کنید. بازی اندروید مسابقات مرزی برنده جایزه بهترین فروش و هم چنین مورد تحسین منتقدان برای سری بازی های trial برای اولین بار بر روی دستگاه های اندرویدی گردید. اگر به بازی های موتورسواری علاقمند هستید و عاشق شور و هیجان هستید ،بازی اندروید Trials Frontier را هرگز از دست ندهید ،چون با حدود ۵۰ ساعت گیم پلی ،شما را برای ساعت ها سرگرم می سازد و به شدت اعتیادآور است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید مسابقات مرزی :

  • گیم پلی روان بر اساس قواعد فیزیک
  • بیش از 50 ساعت داستان بازی
  • 10 محیط مختلف بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید مسابقات مرزی :

  • 4 چالش جدید هفتگی
  • رفع مشکلات و بهینه سازی

پیش نمایش

بازی اندروید مسابقات مرزی
بازی اندروید مسابقات مرزی
بازی اندروید مسابقات مرزی
بازی اندروید مسابقات مرزی

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.5.0 حجم 27 و 20 و 62 مگابایت
مطالب مرتبط

پست های مرتبط

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده