بازی اندروید Table Tennis Touch

بازی اندروید Table Tennis Touch v2.2.0420.2 تنیس روی میز پینگ پونگ

اگر علاقه مند به مسابقات پر هیجان ورزشی و خصوصا پینگ پونگ یا همان تنیس روی میز می باشید احتمالا این بازی برای شما شگقت انگیز خواهد بود. بازی اندروید Table Tennis Touch که ساخت و تهیه استودیوی بازی سازی Yakuto می باشد، یک بازی در سبک ورزشی-مسابقه ای می باشد که توانسته است با حدود ۵۰۰ هزار بار دانلود در گوگل پلی نمره بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ را دریافت …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۶-۲۵ 465 بار بدون دیدگاه Mr

اگر علاقه مند به مسابقات پر هیجان ورزشی و خصوصا پینگ پونگ یا همان تنیس روی میز می باشید احتمالا این بازی برای شما شگقت انگیز خواهد بود. بازی اندروید Table Tennis Touch که ساخت و تهیه استودیوی بازی سازی Yakuto می باشد، یک بازی در سبک ورزشی-مسابقه ای می باشد که توانسته است با حدود ۵۰۰ هزار بار دانلود در گوگل پلی نمره بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ را دریافت کند. برای دیدن تصاویر بیشتر از این بازی جذاب مسابقه ای و دانلود این بازی از طریق لینک مستقیم در ادامه با ما همراه باشید.

بازی اندروید Table Tennis Touch

بازی اندروید Table Tennis Touch

می توان گفت که بازی اندروید Table Tennis Touch یکی از بهترین بازی های تنیس روی میز جهان و حتی بهترین در سبک خود است. از ویژگی های این بازی جذاب می توان به گرافیک خیره کننده آن، گیم پلی ساده و کنترل آسان و واقع گرایانه بودن بازی و همچنین انواع مدل های مختلف بازی در این بازی اندرویدی اشاره کرد. همچنین سرعت موجود در بازی بر جذابیت این بازی افزوده است و آن را واقعی تر نشان می دهد.

بازی مرحله(ماموریتی) نیز در این بازی وجود دارد که شما در این نوع بازی باید در لیگ ها، تورنومنت ها و مسابقات مختلف شرکت کنید و به یک قهرمان مسابقات تنیس روی میز تبدیل شوید و تمام رقیبان حرفه ای خود را شکست دهید. مد بازی مینی گیم نیز انواع جدال های جالب و سرگرم کننده را برای بازیکنان فراهم می کند. همچنین در مد بازی چند نفره نیز می توانید به رقابت با بازیکنان اطراف خود و یا از طریق اینترنت و با رقیبان آنلاین خود به رقابت بپردازید.

در این بازی امکان شخصی سازی دسته های چوبی پینگ پونگ نیز وجود دارد که بر جذابیت این بازی افزوده است. شما باید دسته های بازی متفاوت و با طرح های متفاوت را آزاد کنید. حدود ۳۰ نوع طرح متفاوت از دسته پینگ پونگ وجود دارد که تنوع بالایی را در اختیار شما قرار می دهد.

مهمترین ویژگی بازی اندروید Table Tennis Touch حس واقع گرایانه بودن بازی و به دور از تخیل بودن آن است. تمامی اجسام درون میدان مسابقه و تمام اجسام موجود در بازی و همچنین گیم پلی بازی به شکل بسیار خوبی حس واقعی بودن را برای شما ایجاد میکنند که یکی از انتظارات مهم از بازی های ورزشی می باشد. همانطور که این حس واقعی بودن را در بازی های ورزشی دیگری همچون بازی اندروید FIE Swordplay به خوبی شاهد بودیم.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Table Tennis Touch :

  • گرافیک خیره کننده و حس واقعی بودن
  • امکان رقابت با دوستان به صورت آنلاین
  • کنترل آسان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Table Tennis Touch :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Table Tennis Touch
بازی اندروید Table Tennis Touch
بازی اندروید Table Tennis Touch

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.0420.2 حجم 24 و 176 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده