تخفیف ویژه خرید گوشی موبایل
بازی اندروید Summoners War

بازی اندروید Summoners War v3.7.7 نبرد ماموران

بازی اندروید Summoners War یک بازی جذاب در سبک نقش آفرینی است. این بازی نقش آفرینی که در سبک و سیاق بازی های استراتژیک می باشد حدود ۵۰ میلیون بازیکن در سراسر دنیا دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این بازی و ویژگی های آن و دانلود آن از طریق لینک مستقیم با یزد اپلیکیشن همراه باشید. Summoners War در استودیوی بازی سازی Com2us تولید شده است. این …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۱-۰۹ 764 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید Summoners War یک بازی جذاب در سبک نقش آفرینی است. این بازی نقش آفرینی که در سبک و سیاق بازی های استراتژیک می باشد حدود ۵۰ میلیون بازیکن در سراسر دنیا دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این بازی و ویژگی های آن و دانلود آن از طریق لینک مستقیم با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Summoners War در استودیوی بازی سازی Com2us تولید شده است. این بازی با گرافیک فوق العاده و گیم پلی جذاب خود توانسته است نمره ۴٫۳ را از ۵ را دریافت کند.

وارد عرصه آسمان شوید. دنیایی ماورای منابع زیستی که در جنگ است. در این بازی برای رقابت با دشمنان و پیروزی در عرصه آسمان می توانید بیش از ۹۰۰ نوع از هیولاهای مختلف را احضار کنید. بزرگترین گروه هیولاها را تشکیل دهید تا به برد های استراتژیک دست یابید. برای دستیابی به پیروزی در جنگ ها بهترین استراتژی ها را انتخاب کنید.

 

بازی اندروید Summoners War

بازی اندروید Summoners War

در این بازی همچنین می توانید روستای خود را تزئین کنید، با احضار کنندگان دیگر به مبارزه بپردازید، به کشف سیاهچاله ها بپردازید، کلکسیون خود را توسعه دهید، هیولاهای خود را آموزش دهید و بسیاری از چیز های دیگر که می تواند شما را برای مدت زیادی سرگرم کند. به هر مقدار که می توانید هیولاهای بیشتری جمع کرده و بزرگترین تیم را تشکیل دهید.

با اعضای انجمن خود متحد شوید و گروهی تشکیل دهید و به صورت گروهی به جنگ با رقبای خود بپردازید. با احضار کنندگان هم اتحاد خود به نابودی دشمنان خود بپردازید و از تاکتیک های مختلف برای پیروزی استفاده کنید. این بازی هم اکنون در ۱۴ زبان موجود می باشد و همچنین برای به دست آوردن آیتم های اضافی در درون بازی می توانید از خرید درون برنامه ای استفاده کنید. این بازی به دلیل داشتن گرافیک بالا یکی از بازیهای قدرتمند در سبک خود می باشد.

 


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Summoners War :

  • گرافیک بالا
  • سبک نقش آفرینی در قالب بازی استراتژیک و اکشن
  • وجود آیتم های متنوع و هیولاهای متفاوت
  • امکان بازی به صورت چند نفره

پیش نمایش

بازی اندروید Summoners War
بازی اندروید Summoners War
بازی اندروید Summoners War
بازی اندروید Summoners War

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.7.4 حجم 21 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده