بازی اندروید Smash Hit

بازی اندروید Smash Hit v1.4.0 شکستن شیشه ها با ضربه توپ

وارد یک بعد غیر واقعی از دنیا شوید و سفری به دنیای غیر واقعی شیشه ها داشته باشید و در مسیر خود که آمیخته با موسیقی و صداهای مختص به خود است به شکستن شیشه های سر راه خود بپردازید. این تجربه نیاز به تمرکز بسیار زیادی دارد، زیرا علاوه بر اینکه باید تا حدی که می توانید به راه خود ادامه دهید، باید هر جسم شیشه ای که در …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۶-۰۵ 795 بار بدون دیدگاه Mr

وارد یک بعد غیر واقعی از دنیا شوید و سفری به دنیای غیر واقعی شیشه ها داشته باشید و در مسیر خود که آمیخته با موسیقی و صداهای مختص به خود است به شکستن شیشه های سر راه خود بپردازید. این تجربه نیاز به تمرکز بسیار زیادی دارد، زیرا علاوه بر اینکه باید تا حدی که می توانید به راه خود ادامه دهید، باید هر جسم شیشه ای که در سر راه شما هستند را بشکنید تا بتوانید به راه خود ادامه دهید. با شکستن و باز کردن راه خود مسیر خود را برای ادامه هموار کنید. این بازی یکی از جالبترین بازی های سبک رکوردی است که در قالب نابود کردن اجسام می باشد و باید اجسام و اهداف شیشه ای را با سرعت تمام از سر راه خود بردارید. برای دانلود این بازی با لینک مستقیم و دیدن تصاویر و جزئیات بیشتر در مورد این بازی با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی اندروید Smash Hit

بازی اندروید Smash Hit

بازی اندروید Smash Hit یک بازی بسیار جذاب با گیم پلی خاص خود می باشد که در سبک آرکید می باشد. این بازی یک بازی کاملا سرگرم کننده می باشد که می توانید لحظات خالی شما را به خوبی پر کند و یک بازی تفننی و اعتیاد آور به تمام معنا می باشد. این بازی توسط استودیوی Mediocre تولید و طراحی شده است که با حدود ۵۰ میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته است نمره خوب و قابل قبول ۴٫۴ را از ۵ دریافت کند و در رده بازی های پرطرفدار قرار گیرد.

یکی از ویژگی های اصلی و خوب این بازی هماهنگی بسیار خوب این بازی با موزیک های آن است که این موسیقی ها و صداها به تناسب با مرحله ای که در آن هستید تغییر می کنند و محیط جذابی را در بازی به وجود می آورند.

در این بازی بیشتر از ۵۰ مسیر مختلف وجود دارد که در ۱۱ شکل گرافیکی مختلف ظاهر می شوند و در هر مرحله مکانیزم شکستن شیشه ها کاملا طبیعی و واقعی به نظر می رسند که از ویژگی های گرافیکی این بازی هستند.

این بازی کاملا رایگان است و در این بازی از شر مزاحمت های تبلیغاتی نیز در امان هستید. تنها یک خرید درون برنامه ای وجود دارد که می توانید با پرداخت پول نسخه نهایی این بازی را دریافت کنید و از مدل های جدید بازی لذت ببرید. همچنین از امکانات دیگر بازی می توان به ذخیره بازی در فضای ابری، آمارهای درون بازی و شروع مجدد بازی از چک پوینت ها اشاره کرد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Smash Hit :

  • گیم پلی هماهنگ با موسیقی
  • جلوه های تصویری واقعی

پیش نمایش

بازی اندروید Smash Hit
بازی اندروید Smash Hit
بازی اندروید Smash Hit

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.0 حجم 79 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده