Scooby Doo: Saving Shaggy

بازی اندروید Scooby Doo: Saving Shaggy v1.0.34 اسکوبی دوو

در بازی اندروید Scooby Doo: Saving Shaggy شاگی در یک قبرستان ترسناک و تاریک حبس شده است. قهرمان اصلی این بازی یک سگ به Scooby می باشد. به این سگ شجاع کمک کنید تا دوستش شاگی را نجات دهد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید. بازی مهیج Scooby Doo: Saving Shaggy   در بازی اندروید Scooby Doo: Saving Shaggy در طی مراحل اسرار آمیز و ترس …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۸-۰۹ 1626 بار بدون دیدگاه Mr

در بازی اندروید Scooby Doo: Saving Shaggy شاگی در یک قبرستان ترسناک و تاریک حبس شده است. قهرمان اصلی این بازی یک سگ به Scooby می باشد. به این سگ شجاع کمک کنید تا دوستش شاگی را نجات دهد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی مهیج Scooby Doo: Saving Shaggy

 

Scooby Doo: Saving Shaggy

در بازی اندروید Scooby Doo: Saving Shaggy در طی مراحل اسرار آمیز و ترس آور به این سگ کمک کنید تا شاگی را نجات دهد. شاگی در یک گورستان باستانی و قدیمی حبس شده است و قهرمان اصلی این داستان Scooby باید با طی کردن مراحل گیج کننده و ترسناک به دوست خود کمک کند و او را از این قبرستان تاریک و وحشتناک نجات دهد. این سگ قهرمان در هر مرحله با هیولاهای زیادی مانند خزندگان غول آسا، ارواح و خوناشام ها رو به رو خواهد شد. وظیفه شما در این بازی کمک به این سگ قهرمان برای فرار از میان تله ها و هیولاهای مختلف است.

فراموش نکنید که گیاهان خوشمزه و اسنک ها و خوراکی های دیگر را جمع آوری کنید. برای نجات شاگی به این داروها و خوراکی ها نیاز دارید. برای اینکه یک قدم جلوتر باشید مراقب باشید تا اشیا مختلف و تقویت کننده های گوناگون را از دست ندهید. برای مثال ظروف زینتی، گلدان ها، اسکیت ها و تونل های انتقال را از دست ندهید. آیا می توانید دوست خود شاگی را از این گورستان قدیمی نجات دهید؟

با استفاده از گزینه Share در منوی بازی می توانید دوستان و مخاطبان خود را از طریق شبکه های اجتمایی نظیر تلگرام ، واستاپ و… به این بازی دعوت کنید. و یا بازی های بیشتری را دریافت نمایید.

آموزش بازی Scooby Doo: Saving Shaggy

در بازی Scooby Doo: Saving Shaggy می توانید با استفاده از انگشت های خود اسکوبی را راهنمایی کنید! که در نهایت باید با جمع آوری تمام استخوان ها شاگی را آزاد کنید. در این بازی حفره های سیاهی مشاهده می کنید که اگر بر روی آن ها بروید کاراکتر بازی از بین می رود و باید از آن ها دوری کنید و نباید به موز ها نزدیک شوید. شما می توانید در زمانی که نردبان بر روی حفره ها وجود دارد از روی آن ها عبور کنید. اگر بر روی حفره ها رفتید بازی به اتمام می رسد و باید از ابتدا شروع کنید، اما می توانید با تماشای فیلم های تبلیغاتی که برای شما پخش می شود بازی را از همان نقطه شروع کنید.

در بازی Scooby Doo: Saving Shaggy مراحل بعد که می روید، در های چشمک زنی خواهید دید که می توانند شما را به اتاق های دیگر جا به جا کنند. از جمع آوری ساعت ها غفلت نکنید تا زمان بیشتر برای ثبت رکود خود جمع آوری کنید. بشکه ها موجود در بازی Scooby Doo: Saving Shaggy برای مخفی شدن کاراکتر بازی در پشت آن تعبیه شده است. همچنین از جسد های مومیایی شده و دیگر هیولا ها دوری کنید.

یا استفاده از تخته اسکیت می توانید به اسکوبی کمک کنید تا سریع تر حرکت کند. برای مقابله با هیولا ها از مواد منفجره TNT برای گیج کردن آن ها در بازی Scooby Doo: Saving Shaggy می توانید استفاده کنید.

راهنمایی:

جسد های مومیایی شده در زمانی که پشت سر آن ها (پشت دوار و یا بشکه ) مخفی می شوید نمی توانند شما را ببینند.

این بازی با تصاویر گرافیکی رنگارنگ و گیم پلی ساده و جذاب خود به یک بازی سرگرم کننده و دوست داشتنی تبدیل شده است. همچنین نحوه کنترل در این بازی بسیار ساده و آسان می باشد. از طرف دیگر وجود شخصیت های دوست داشتنی و تعداد مراحل زیاد از ویژگی های قابل توجه دیگری می باشد که این بازی را مورد توجه قرار داده است.


ویژگی های کلیدی Scooby Doo: Saving Shaggy :

  • گرافیک رنگارنگ و شاد
  • شخصیت های دوستداشتنی و مشهور
  • کنترل ساده بازی
  • وجود مراحل زیاد
  • گیم پلی جذاب
  • صدا گذاری مهیج

تغییرات نسخه جدید Scooby Doo: Saving Shaggy :

  • مراحل بیشتر !
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Scooby Doo: Saving Shaggy
Scooby Doo: Saving Shaggy
Scooby Doo: Saving Shaggy
Scooby Doo: Saving Shaggy

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.34 حجم 31 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده