Pet Rescue Saga

بازی اندروید Pet Rescue Saga 1.96.14 نجات حیوانات خانگی

بازی اندروید Pet Rescue Saga امروز می خواهیم یک بازی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده را برایتان در سایت قرار دهیم. این بازی در مورد تعدادی از حیوانات خانگی است که در مکعب هایی گرفتار شده اند و دشمنان شرور در پی آن ها هستند. شما باید در نقش ناجی این حیوانات ،با هوش و درایت خود از میان این مکعب های رنگارنگ آن ها را نجات دهید و از …

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ 273 بار ۱ دیدگاه امین

بازی اندروید Pet Rescue Saga امروز می خواهیم یک بازی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده را برایتان در سایت قرار دهیم. این بازی در مورد تعدادی از حیوانات خانگی است که در مکعب هایی گرفتار شده اند و دشمنان شرور در پی آن ها هستند. شما باید در نقش ناجی این حیوانات ،با هوش و درایت خود از میان این مکعب های رنگارنگ آن ها را نجات دهید و از دست دشمنان رها سازید.

بازی اندروید نجات حیوانات خانگی ،که توسط  شرکت KING سازنده ی بازی های  Candy Crush Saga و Farm Heroes Saga ساخته و تولید شده است ،یک بازی فکری، پازلی و سرگرم کننده است که دارای محیطی رنگی و کاملا مناسب بچه ها و البته تمامی سنین است و اگر یک بار این بازی را تجربه کردید بی شک درگیر آن خواهید شد. و اما وظیفه شما در این بازی فکری این است که با قرار دادن دو یا چند مکعب همرنگ در کنار هم باعث پاک سازی تمام مکعب های آن منطقه شوید و حیوانات کوچولو و با مزه را سریعا نجات دهید تا دست ربایندگان شرور به آن ها نرسد. با قرار گرفتن مکعب های همرنگ در کنار هم ،تمام مکعب ها پاکسازی می شوند و فضای بیشتری باز می شود. اما دقت کنید که در این بازی تعداد حرکت ها محدود است و شما نمی توانید آزادانه حرکت کنید. پس مجبورید با برنامه و کاملا حساب شده عمل کنید و با دقت مکعب ها را کنار هم قرار دهید.

Pet Rescue Saga1

بازی اندروید Pet Rescue Saga توان پازلی شما را به چالش می کشد و سرعت عمل و دقت شما را به مبارزه می طلبد. شما می توانید بازی اندروید نجات حیوانات خانگی را به صورت تک نفره بازی کنید و یا اینکه با دوستان خود به اجرای این بازی زیبا و اعتیاد آور بپردازید و بالاترین امتیازها را کسب کنید و رکورد بزنید. این بازی زیبا و اعتیاد آور به صورت کاملا رایگان برای شما در سایت قرار گرفته تا آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید نجات حیوانات خانگی :

  • گرافیک زیبا و گیم پلی رنگی
  • حیوانات دوست داشتنی کوچک از جمله سگ و خرگوش و ...
  • الماس، انفجار بمب، گلدانهای رنگارنگ، قفل قفس حیوانات و ...
  • هدیه و پاداش بعد اتمام چند مرحله
  • گیم پلی ساده و سرگرم گننده

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید نجات حیوانات خانگی :

  • ماموریت های بیشتر و چالش های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید نجات حیوانات خانگی
بازی اندروید نجات حیوانات خانگی

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.96.14 حجم 65 مگابایت
مطالب مرتبط

پست های مرتبط

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • حسن 0 - پاسخ دادن

    بازی پازل حیوانات خانگی حررررررررررررررف ندااااااااره لاایک