بازی اندروید Olympus Rising

بازی اندروید Olympus Rising v3.7.0 نبرد در کوه المپ

استودیوی FLARGAMES با معرفی بازی اندروید Olympus Rising نشان داد که هنوز در ساخت بازی های استراتژیک تبحر بالایی دارد. این بازی را می توان ترکیبی از سبک Moba و دفاع از قلعه به حساب آورد. شما در بازی اندروید Olympus Rising با ساخت نیرو ها و ساختمان هاای دفاعی که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد، باید از منطقه تحت فرمان خودتان دفاع کنید. این بازی بر …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ 1192 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

استودیوی FLARGAMES با معرفی بازی اندروید Olympus Rising نشان داد که هنوز در ساخت بازی های استراتژیک تبحر بالایی دارد. این بازی را می توان ترکیبی از سبک Moba و دفاع از قلعه به حساب آورد. شما در بازی اندروید Olympus Rising با ساخت نیرو ها و ساختمان هاای دفاعی که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد، باید از منطقه تحت فرمان خودتان دفاع کنید. این بازی بر خلاف سایر بازی های استراتژیک که برای سیستم عامل های همراه منتشر می شود گرافیک خیلی بالایی دارد که حتی می شود آن را با بازی های منتشر شده برای کنسول ها مقایسه کرد.

بازی اندروید Olympus Rising

این بازی از برترین بازی ها در سبک محبوب استراتژیک و نقش آفرینی می باشد که در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است. نقش شما در این بازی آزاد کردن کوه المپوس و قدرت های خدایان می باشد. امکان ارتقا نیرو ها و تجهیزات در این بازی نیز وجود دارد تا  یک امپراطوری غیر قابل نفوذ بسازید. برای افزایش قدرت خود علیه دشمنان می توانید با  دیگر کاربران متحد شوید و به دشمنان  حمله کنید. اگر به بازی های سبک استراتژیک و آنلاین علاقه من هستید پیشنهاد می کنیم تجربه این بازی جذاب را از دست ندهید.

گرافیک خیره کننده این بازی و همچنین صدا گذاری مهیج دو ویژگی بی نظیر این بازی پر طرفدار است. بیشتر بازی های استراتژیک که اخیرا منتشر شده تقریبا در سبک بازی Clash Of Clans  بوده اند ، اما این بازی یک سبک متفاوت از بازی های سوپرسل را به کاربران معرفی کرد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید نبرد در کوه المپ :

  • رهبری ارتش ها برای جنگ های حماسی و تسخیر امپراطوری ها
  • جمع آوری قهرمانان و امکان ارتقا مهارت آن ها
  • احضار موجودات افسانه ای و دفاع از کوه المپ
  • اتحاد با دیگر بازیکنان و نبرد علیه دشمنان
  • گسترش قلمرو خود و ایجاد یک امپراطوری غیر قابل نفوذ

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید نبرد در کوه المپ :

  • مهار قدرت بسیار زیاد از زئوس و هادس.
  • صحبت با بازیکنان دیگر و امکان استفاده از شکلک ها در گفتگو ها
  • استفاده از نقشه های دفاعی برای افزایش قدرت دفاعی
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید نبرد در کوه المپ
بازی اندروید نبرد در کوه المپ
بازی اندروید نبرد در کوه المپ
بازی اندروید نبرد در کوه المپ

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.7.0 حجم 91 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده