LIMBO

بازی اندروید لیمبو +دیتا LIMBO v1.15

بازی اندروید LIMBO  امروز می خواهیم یک بازی ماجراجویی کمی عجیب و غریب را برایتان در سایت قرار دهیم. بازی که به دور از زرق و برق ها و رنگ های شاد و دلچسب است. این بازی که در محیطی تاریک و تیره در برزخ اتفاق می افتد LIMBO نام دارد. بازی اندروید لیمبو یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی و معمایی که در فضای دوبعدی است و توسط شرکت مستقل …

۱۳۹۵-۰۷-۲۴ 1486 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید LIMBO  امروز می خواهیم یک بازی ماجراجویی کمی عجیب و غریب را برایتان در سایت قرار دهیم. بازی که به دور از زرق و برق ها و رنگ های شاد و دلچسب است. این بازی که در محیطی تاریک و تیره در برزخ اتفاق می افتد LIMBO نام دارد. بازی اندروید لیمبو یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی و معمایی که در فضای دوبعدی است و توسط شرکت مستقل دانمارکی Playdead ساخته شده است. بازی در ابتدا بطور انحصاری زمانی در ژوئیه ۲۰۱۰ برای ایکس‌ باکس لایو آرکید منتشر شد و یک سال بعد پلی‌دد آن را برای PS3 و مایکروسافت ویندوز پورت کرده و برای دانلود در اختیار قرار داد.

شخصیت اول داستان بازی LIMBO پسرک بدون نامی است که در محلی بنام “لبه جهنم” در میان یک جنگل از خواب بیدار می‌شود. هنگامی که او بدنبال خواهر گم شده‌اش می‌گردد، با انسان‌های معدودی مواجه می‌شود که یا قصد کشتن او را دارند و یا از او فرار می‌کنند. پسرک در طول سفرش با یک شخصیت زن مواجه می‌شود که قبل از اینکه موفق شود به او برسد، آن زن ناپدید می‌شود.

LIMBO1

بازی اندروید لیمبو یک بازی در سبک ماجراجویی و پازلی  است که در یک فضای دوبعدی اتفاق می‌افتد. پسرک می‌تواند در حین بازی به جلو و عقب حرکت کند، بپرد، از طناب و نردبان بالا برود و بعضی اشیاء را هل دهد یا بکشد. محیط بازی یک محیط تاریک و خاکستری رنگ است. این محیط خاکستری رنگ و تاریک به همراه صداگذاری یک محیط رعب آور را برای بازی باز بوجود می‌آورد که هر لحظه ممکن است در آن بوسیله عاملی شکار شود. تاریکی این بازی گاهی اوقات تله‌هایی که در بازی کار گذاشته شده را پنهان می‌کند. در این بازی خطرات زیادی پسرک را تهدید می‌کند، از تله حیوانات در سطح جنگل گرفته تا عنکبوت بزرگ و کرم‌هایی که به سر پسرک می‌چسبند و کنترل او را بدست می‌گیرند و پسرک باید تا جایی پیش برود که بتواند آنرا از خود جدا کند. اگر عاشق بازی های مرموز هستید پیشنهاد می کنیم که بازی LIMBO را هرگز از دست ندهید چون این بازی برنده حدودا ۱۰۰ جایزه مختلف شده است.

نکته: این بازی دارای دو فایل نصبی است که یکی برای اندروید ۲٫۳ و بالاتر و دیگری برای اندروید ۴٫۳ و بالاتر می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید لیمبو :

  • بازی در فضایی سیاه و دو بعدی و رعب آور
  • کنترل ساده حرکتی و متناسب با صفحات لمسی
  • تله ها و معماهای پیچیده و چالش بر انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید لیمبو :

  • رفع مشکل نشان دادن مکرر وارد شدن به حساب گوگل پلی
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید لیمبو
بازی اندروید لیمبو

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.15 حجم 24 و 24 و 84 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده