بازی اندروید Hotlap Heroes

بازی اندروید Hotlap Heroes v1.1.1 هات لپ هیروز قهرمانان دور پرهیجان

اینبار قصد معرفی یک بازی نوظهور و بسیار هیجان انگیز را برای شما داریم. این بازی که از انتشار آن مدت زیادی نگذشته است، اولین بازی کمپانی Team Pea می باشد. این بازی در سبک ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که جو رقابتی درون این بازی آن را به یک بازی فوق العاده و هیجان انگیز تبدیل کرده است. پیشنهاد یزد اپلیکیشن به شما این است که این …

۱۳۹۵-۰۶-۱۵ 757 بار بدون دیدگاه Mr

اینبار قصد معرفی یک بازی نوظهور و بسیار هیجان انگیز را برای شما داریم. این بازی که از انتشار آن مدت زیادی نگذشته است، اولین بازی کمپانی Team Pea می باشد. این بازی در سبک ماشین سواری و مسابقه ای می باشد که جو رقابتی درون این بازی آن را به یک بازی فوق العاده و هیجان انگیز تبدیل کرده است. پیشنهاد یزد اپلیکیشن به شما این است که این بازی را از دست ندهید. برای دانلود این بازی و اطلاع از جزئیات بیشتر و دیدن تصاویر بیشتر درباره این بازی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی اندروید Hotlap Heroes

بازی اندروید Hotlap Heroes

کمربند خود را ببندید، اتومبیل خود را روشن کنید و از دوستان خود دعوت کنید تا در مسابقات پرهیجان Hotlap Heroes با شما به رقابت بپردازند. در بازی اندروید Hotlap Heroes شما می توانید به صورت همزمان به صورت ۸ نفره به رقابت با دوستان خود بپردازید. در این بازی می توانید به صورت تکی یا به صورت چند نفره و از طریق Hotlap Heroes: Controller به رقابت و مسابقه با دوستان خود بپردازید که نقطه عطف این بازی نیز محیط بسیار رقابتی این بازی می باشد. لینک دانلود این برنامه نیز در ادامه مطلب در اختیار شما قرار داده شده است. این بازی بر روی انواع تبلت ها و تلفن های هوشمند و اندروید نسخه های قدیمیتر نیز سازگار می باشد.

همچنین می توانید به صورت مسابقات تایم تریل به صورت تکی مسابقه دهید و با دوستان خود به رقابت بپردازید. در این بازی ۵ مسیر متفاوت وجود دارد و در آپدیت های پیش رو مسیر های جدید نیز به طور منظم به بازی اضافه خواهند شد. همچنین این بازی از گیم پد ها و تلویزیون های اندرویدی نیز پشتیبانی کرده و انواع نحوه های کنترل بازی نیز در تنظیمات این بازی وجود دارد. همچنین تابلو رنکینگ نیز در این بازی وجود دارد. برای دیدن تصاویر بیشتر از گیم پلی جذاب و هیجان انگیز این بازی به قسمت پایین مراجعه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Hotlap Heroes :

  • امکان بازی به صورت چند نفره
  • پشتیبانی از گیم پد ها و تلویزیون های اندرویدی
  • گیم پلی ساده و رقابتی
  • امکان تنظیم نحوه کنترل بازی
  • وجود مسیرهای متفاوت و اضافه شدن مسیرهای جدید به طور منظم

پیش نمایش

بازی اندروید Hotlap Heroes
بازی اندروید Hotlap Heroes
بازی اندروید Hotlap Heroes
بازی اندروید Hotlap Heroes

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.1 حجم 16 و 12 و 34 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده