بازی اندروید Global Assault

بازی اندروید Global Assault v1.28.0 حمله جهانی

بازی اندروید Global Assault یک بازی استراتژی و هیجانی با حالت نوبتی و با مضمون جنگی می باشد که توسط استودیو توانا Kongregate توسعه یافته است. بازی با هدف حملات و دفاع های جوخه ای یک تجربه جذاب از جنگاوری نوین را در قالب یک بازی موبایلی به نمایش می کشاند که می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد. بازی اندروید Global Assault یک بازی RPG با گیم پلی …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۵-۱۲ 991 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Global Assault یک بازی استراتژی و هیجانی با حالت نوبتی و با مضمون جنگی می باشد که توسط استودیو توانا Kongregate توسعه یافته است. بازی با هدف حملات و دفاع های جوخه ای یک تجربه جذاب از جنگاوری نوین را در قالب یک بازی موبایلی به نمایش می کشاند که می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد.

بازی اندروید Global Assault یک بازی RPG با گیم پلی نوبتی می باشد. سناریو این بازی به صورت شفاف عمل می کند و دوستداران این سبک کاملا با آن آشنایی دارند شما باید باید توان نظامی خود را در ابتدا در یک چینش نظامی هوشمند در محیط بازی جای دهید و به رقابت با دوستان یا پردازنده دستگاه خود بپردازید در بازی اندروید Global Assault در هر دور یک سمت از جبهه می تواند حملاتی را بر علیه دشمن اعمال کند و هر طرف باید سعی کندد که در بهترین و مخرب ترین حرکت ممکن ادوات و تانک و اسلحه های دشمن را پیش از نابودی اسلحه های خود از بین ببرد؛ اما حمله تنها تاکتیک این بازی نبود و به نوعی شما برای استقامت بیشتر درمیان دشمنان خود نیاز به یک استراتژی هدفمند دفاعی باشید چرا که بهترین حمله همان دفاع خوب می باشد.

بازی اندروید Global Assault

بازی اندروید Global Assault

بازی اندروید Global Assault مانند یک شطرنج عمل می کند اما کمی خطرناک و مهیج تر که مغز و توانایی های شما را به چالش می کشاند. در بازی ادوات مختلفی تعبیه شده و شما یکنواختی را در بازی حس نمی کنید. موتور، تانک، مسلسل و… همه و همه در بازی جای داده شده اند. نقطه قوت بازی اندروید Global Assault امکان ارتقا این ادوات و اسلحه ها می باشد چرا که بدون ارتقا توانایی های خود نمی توانید در مقابل چالش مراحل متعدد بازی یا حریف های قدرتمند بازی مقاوم حاضر شوید و ارتقا قابلیت ها یکی از اصل های بازی می باشد. بازی اندروید Global Assault از دو حالت تک نفره و چندنفره پیشتیبانی می کند و شما می توانید در دو حالت مختلف به رقابت با دستگاه خود و یا دوستان در سرتاسر جهان قرار بگیرید. گرافیک بازی به طور کاملا قبول عمل می کند و افکت های انفجار و حرکت ادوات بسیار خود پردازش می شوند. بازی اندروید Global Assault یک بازی هیجانی و استراتژیک می باشد که می تواند مغز شما را در یک نبرد نوین به چالش بکشاند. هم اکنون می توانید این بازی اندروید استراتژیک را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید حمله جهانی :

  • امکان نبرد به صورت تک و چندنفره
  • مرحل متعدد بازی در بخش تکنفره
  • امکان ارتقا اوات و قابلیت های بازی
  • گیم پلی تاکتیکی و نوبتی
  • وجود تانک و اسلحه های مختلف در بازی
  • وجود ارتش های مختلف جهان با قابلیت های متفاوت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید حمله جهانی :

  • بهینه سازی گرافیکی بازی
  • اشکال زدایی و رفع باگ
  • رفع باگ گیم پلی بازی در انتخاب یونیت ها

پیش نمایش

بازی اندروید حمله جهانی
بازی اندروید حمله جهانی
بازی اندروید حمله جهانی
بازی اندروید حمله جهانی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.28.0 حجم 48 مگابایت مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده