نرم افزار اندروید Disney Mix

نرم افزار اندروید Disney Mix v2.0.1 پیام رسان مخصوص کودکان

به تازگی کمپانی Disney با انتشار نرم افزار اندروید Disney Mix وارد رقابت با اپلیکیشن های پیام رسان شده است. این نرم افزار که بیشتر برای گروه سنی نوجوان ها طراحی شده، ویژگی های خوبی را برای مخاطبین خودش دارد و سعی می کند محیطی امن و اخلاقی از لحاظ بصری را فراهم کند. به غیر از چت و گفتگو امکان انجام بازی های آنلاین هم در این نرم افزار …

۱۳۹۵-۰۶-۰۲ 835 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

به تازگی کمپانی Disney با انتشار نرم افزار اندروید Disney Mix وارد رقابت با اپلیکیشن های پیام رسان شده است. این نرم افزار که بیشتر برای گروه سنی نوجوان ها طراحی شده، ویژگی های خوبی را برای مخاطبین خودش دارد و سعی می کند محیطی امن و اخلاقی از لحاظ بصری را فراهم کند. به غیر از چت و گفتگو امکان انجام بازی های آنلاین هم در این نرم افزار امکان پذیر است. بچه ها با ثبت حساب کاربری در این برنامه با یادآور هایی مواجه می شوند که آنها را برای مراقبت از خود، مودب بودن و رعایت نظم و ترتیب تشویق می کند. در این برنامه یک سوت در بالای برنامه وجود دارد که اگر با محتوای نامناسب برخورد کردید بتوانید یک مدیر بالغ را برای رسیدگی به این موقعیت احظار کنید.

یکی از امکانات چت در این برنامه بیان احساسات و عواطف با استفاده از شخصیت های محبوب دیزنی، پیکسار، و جنگ ستارگان است. ارسال کلیپ و موسیقی به لیست دوستان و دریافت ویدئو و تصاویر به صورت مستقیم از آنها، شخصیسازی آواتار ها، چت با دوستان، بازی آنلاین، تغیر الگو های رفتاری و ارسال شکلک و صدا های خنده دار همه و همه در نرم افزار اندروید Disney Mix.

نرم افزار اندروید Disney Mix

نرم افزار اندروید Disney Mix

زمانی که یک حساب کاربری ایجاد می کنید، می توانید آواتار مخصوص به خود را از بین ده ها گزینه انتخاب کنید. این آواتار نشان دهنده ی شما در طول گفتگو با دوستانتان است. یکی از چیز های سرگرم کننده در این برنامه وجود بازی های کوچک است که می توانید دوستان و یا دیگر کاربران را به چالش بکشید. این برنامه ترکیبی از یک شبکه اجتماعی و بازی های سرگرم کننده است که یک محیط بصری مناسب و رابط کاربری عالی برای کودکان و نوجوانان ایجاد کرده است. این نرم افزار که به تازگی منتشر شده است با بیش از ۵۰۰ هزا نصب و امتیاز ۴ در گوگل پلی استور به صورت رایگان قرار داده شده است که می توانید از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید پیام رسان مخصوص کودکان :

  • شبکه اجتماعی مخصوص کودکان و نوجوانان
  • قابلیت انجام بازی های آنلاین
  • امکان ارسال عکس، ویدئو و موسیقی
  • امکان ارسال استیکر های خنده دار و شخصیت های محبوب

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید پیام رسان مخصوص کودکان :

  • رفع اشکالات جزئی و بهینه سازی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید پیام رسان مخصوص کودکان
نرم افزار اندروید پیام رسان مخصوص کودکان
نرم افزار اندروید پیام رسان مخصوص کودکان

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.1 حجم 92 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده