بازی اندروید ChronoBlade

بازی اندروید ChronoBlade v1.0.1 اکشن و نقش آفرینی شمشیر کرونو

بازی اندروید ChronoBlade یک بازی جذاب که ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و هیجان انگیز است. صد ها جنگ در دنیای فرضی انتظار شما را می کشند. در این بازی شما ماموریت های نسبتا کوتاهی برای پیش برد کاراکتر خود از طریق قرار گرفتن در مقابل دشمنان دارید. به طور معمول در پایان هر ماموریت باید با رییس نهایی مبارزه کنید. در شروع بازی شمشیر کرونو شما باید یکی …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۷-۲۶ 735 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید ChronoBlade یک بازی جذاب که ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و هیجان انگیز است. صد ها جنگ در دنیای فرضی انتظار شما را می کشند. در این بازی شما ماموریت های نسبتا کوتاهی برای پیش برد کاراکتر خود از طریق قرار گرفتن در مقابل دشمنان دارید. به طور معمول در پایان هر ماموریت باید با رییس نهایی مبارزه کنید.

در شروع بازی شمشیر کرونو شما باید یکی از ۴ شخصیت اصلی بازی که هر کدام توانایی خاص، نقاط قوت و نقات ضعفی دارند را انتخاب کنید، پس وقت آن رسیده که شخصیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و پس از این انتخاب می توانید وارد بازی شوید. سبک این بازی شبیه به بازی  Royal Revolt می باشد.

گیم پلی بازی اندروید ChronoBlade به شورت مستقیم و سرگرم کننده است. در سمت چپ صفحه نمایش یک جوی استیک مجازی وجود دارد که می توانید کاراکتر را در اطراف خود حرکت دهید و در سمت راست تمام دکمه های تاثیر گذار و عملگر وجود دارد که می توانید به وسیله آن ها تکنیک های مبارزات خود را به نمایش بگذارید. جنبش چند وجهی، سبک حمله های متعدد با حمله پویا و کنترل دفاعی همه با هم برای ایجاد یک گیم پلی  فوق العاده کافی است.

بازی اندروید ChronoBlade

بازی اندروید ChronoBlade

در بازی اندروید ChronoBlade هر یک از قهرمانان بیش از ۲۰ مهارت و قدرت منحصر به فرد دارند که با ترکیب استفاده آن ها می توانید به بیش از ۱۰۰ مهارت مخصوص دسترسی داشته باشید. در بازی نقش آفرینی شمشیر کرونو بیش از ۲۰۰۰ آیتم برای ارتقا تجهیزات و ظاهر قهرمانان شما وجود دارد. اولین نفری باشید که برای به دست آوردن غنیمت های بازی اکشن شمشیر کرونو تلاش می کند.

بازی اندروید ChronoBlade با بیش از ۵ هزار نصب و امتیاز عالی ۴٫۷ یکی از جدیدتین و محبوب ترین بازی های نقش آفرینی اندروید است. اگر به بازی های نقش آفرینی و اکشن علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی ChronoBlade است.

توجه: اتصال به اینترنت پر سرعت در این بازی برای نبرد های آنلاین مورد نیاز است

توجه: برای دریافت تمام فایل ها نیاز به ۲ گیگابایت فضای خالی در دستگاه خود دارید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید ChronoBlade :

  • ترکیبی از عناصر فانتزی، علمی و تخیلی در یک بازی اکشن و زیبا
  • امکان انتخاب کاراکتر خود از بین 4 قهرمان
  • شرکت در مسابقات، یا رقابت در برابر دیگر قهرمانان در سراسر جهان برای به دست آوردن پاداش
  • بیش از 100 مهارت ترکیبی برای سفارشی سازی کاراکتر قهرمان خود
  • دارای گرافیک خیره کننده و گیم پلی جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید ChronoBlade :

  • بارگذاری نامحدود متناوب در حالت بازی خودکار
  • از دست رفتن یک مهارت در رتبه آرنا
  • تغییرات جزئی در متون در بازی (از جمله دکمه شروع)
  • خطا در حالی که پاداش ستاره در منطقه هارد 3 و 5 دریافت می کنید

پیش نمایش

بازی اندروید ChronoBlade
بازی اندروید ChronoBlade
بازی اندروید ChronoBlade
بازی اندروید ChronoBlade

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.1 حجم 94 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده