بازی اندروید Atomas

بازی اندروید Atomas v2.22 اتوماس

بازی اندروید Atomas یک بازی پازلی و سرگرم کننده از استودیو PEGI 3 می باشد که در آن بازیکن باید بتواند با استفاده از پروتون و دیگر اجزای یک اتم پیچیده ترین اتم ممکن را بسازد و چالش های مربوط به گیم پلی بازی را حل نماید. بازی اندروید Atomas یکی بازی مفید برای دوستداران علم شیمی می باشد. گیم پلی بازی اندروید Atomas از یک چالش گیم پلی ساده بهره می برد …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۲۶ 729 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Atomas یک بازی پازلی و سرگرم کننده از استودیو PEGI 3 می باشد که در آن بازیکن باید بتواند با استفاده از پروتون و دیگر اجزای یک اتم پیچیده ترین اتم ممکن را بسازد و چالش های مربوط به گیم پلی بازی را حل نماید.

بازی اندروید Atomas یکی بازی مفید برای دوستداران علم شیمی می باشد. گیم پلی بازی اندروید Atomas از یک چالش گیم پلی ساده بهره می برد اما همین چالش ساده می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد و به یک بازی ناب برای اوقات فراغت تبدیل شود. در این بازی اندروید شما باید با استفاده از پروتون و الکترون و نوترون پیچیده ترین شکل اتم ممکن را بسازید اما در مسیر خود با چالش هایی مانند کمبود منابع مواجه می شوید. بازی  از ۱۲۴ اتم جدول مندلیف پشتیبانی می کند. رفته رفته در بازی اندروید Atomas با جوش خوردن الکترون و اتم ها می توانید به ساختارهای جدید و کاملتری مانند هلیم نسبت به هیدروژن دست یابید.

هدف اصلی شما در بازی اندروید Atomas رسیدن به فلزات گرانبهایی مانند طلا،نفره و … می باشد. در ابتدا با اتم های سبکی مانند هیدروژن هلیوم و اکسیژن کار را شروع می کنید و سپس با طی کردن مراحل و پیوند زدن این نوع اتم ها می توانید به ترکیبات دیگری مانند گالیوم، کریپتون و… دست پیدا کنید.  هر اتم خاص مانند اکسیژن قابلیت ها و جوائز خاص خود را دارد نکته مهم به عنوان یک اصل استراتژی مدیریت منابعو فضای در دسترس و برخورد اتم ها می باشد. بازی از ۴ نوع مد مختلف با گیم پلی متفاوت بهره می برد. و امکان اشتراک گذاری امتیازت خود را با دیگران فراهم کرده است. اتوماس با ۱۲۴ اتم متفاوت یک گیم پلی طولانی و مهیج را برای اوقات فراغت به ارمغان می آورد.

بازی اندروید Atomas با گیم پلی ساده خود می تواند مغز شما را به چالش بکشاند این بازی نمره ۴٫۶ از ۵ را در اپ استور دریافت کرده که دلیل بر محبوبیت اتوماس می باشد. هم اکنون می توانید این بازی پازلی و سرگرم کننده را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

بازی اندروید Atomas

بازی اندروید Atomas


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Atomas :

  • بیش از 120 اتم متفاوت برای ساخت
  • امکان ثبت آنلاین رکورد و اشتراک گذاری با دوستان
  • 4 مد مختلف اب گیم پلی متفاوت
  • 12 لاکی چارم متفاوت برای افزایش قابلیت ها
  • سازگاری کامل با گوگل پلی
  • گیم پلی ساده اما سرگرم کننده
  • گرافیک وکتور زیبا مناسب با بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Atomas :

  • رفع اشکال نمایش صفر صفحه
  • بهینه سازی و اشکال زدایی
  • بهینه سازی صفحه منو و بخش مراحل بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Atomas
بازی اندروید Atomas

دانلود باکس Download Box

نسخه V2.22 حجم 14 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده