تخفیف ویژه خرید گوشی موبایل
Arcane Legends

بازی اندروید Arcane Legends v1.5.4.1 افسانه ی مرموز

بهترین بازی از نگاه سایت Kotaku بازی اندروید Arcane Legends بهترین بازی در سبک نقش آفرینی اندروید می باشد. این بازی شاهکار استودیوی Spacetime Games است. در این بازی هیجان انگیز باید با جمع اوری افراد مورد علاقه ی خود به نبرد با دیگر قلمرو ها بروید. شبیه تمام بازی های در سبک نقش آفرینی شما باید در جهت تکمیل کردن داستان quests حرکت کنید و دشمنان را شکست دهید. …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۰۱ 683 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بهترین بازی از نگاه سایت Kotaku

بازی اندروید Arcane Legends بهترین بازی در سبک نقش آفرینی اندروید می باشد. این بازی شاهکار استودیوی Spacetime Games است. در این بازی هیجان انگیز باید با جمع اوری افراد مورد علاقه ی خود به نبرد با دیگر قلمرو ها بروید. شبیه تمام بازی های در سبک نقش آفرینی شما باید در جهت تکمیل کردن داستان quests حرکت کنید و دشمنان را شکست دهید.

ماجراجویی های هیجان انگیز و بسیار زیاد که می توانید کاراکتر محبوب خود را از میان ۳ حیوان خانگی برای این بازی مهیج انتخاب کنید. بازی اندروید Arcane Legends به صورت آنلاین می باشد و باید با دوستان خود در این بازی در جنگل های اعجاب انگیز، معادن سرد و سیاه چال های پر استرس عبور کنید و دشمنان را شکست دهید تا بر قلمرو خود مسلط شوید.

بازی اندروید افسانه ی مرموز

بازی اندروید افسانه ی مرموز

با شخصیت محبوب خود در این بازی تجربه کسب کنید تا مهارت های شما بهبود یابد. با انجام این کار این کار می توانید مجموعه ای از چالش های جدید را در این بازی را باز کنید. البته با انجام این مراحل در مسیر بازی می توانید بهترین تجهیزات را به دست آورید. علاوه بر کسب تجهیزاتی از قبیل سلاح، زره ها و موارد دیگری که در انتظار به دست آوردن برای بازیکن می باشد، شما می توانید علاوه بر این ها تعدادی از عناصری که به شما امکان سفارشی سازی جزئیات آواتار را می دهد، بدست آورید.

بازی اندروید Arcane Legends که بهترین بازی در سبک نقش آفرینی لقب گرفته است با بیش از ۵۰ میلیون نصبدر گوگل پلی استور یکی از مهیج ترین بازی های اندروید است که ساعت ها شما را سرگرم می کند.

برای انجام این بازی دسترسی به اینترنت نیاز است


ویژگی های کلیدی بازی اندروید افسانه ی مرموز :

  • بازی به صورت آنلاین و از طریق شبکه های 3G و 4G و Wifi nv nsjvs hsj
  • سه کلاس مختلف، ده ها تن از مهارت ها، و هزاران مورد برای سفارشی سازی شخصیت قهرمان مورد علاقه یخود
  • جمع آوری ورشد حیوانات خوانگی که در انجام ماموریت ها به شما کمک می کنند
  • بدست آوردن غنیمت های جنگی سلاح های افسانه ای و آیتم های دیگر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید افسانه ی مرموز :

  • گزینه هایی برای افزایش امنیت و حریم خصوصی
  • امکان تشکیل گروه های چند نفره
  • نمایش مواردی برای پرچم و سلاح
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید افسانه ی مرموز
بازی اندروید افسانه ی مرموز
بازی اندروید افسانه ی مرموز

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5.4.1 حجم 78 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده