Dune

بازی اندروید Dune v3.11 تپه

در بازی Dune با استفاده از قدرت تمرکز و دقت بالای خود باید بتوانید توپی را به صورت حرفه ای برای بدست آوردن امتیاز از راه پرش کنترل کنید. منظور از پرش تپه هایی هستند که به عنوان موانع در سر راه توپ قرار دارند اما باید به چشم یک امتیاز به این موانع نگاه کنید و با یک پرش درست و زاویه دار به امتیازات بالا دست پیدا کنید.

آفلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 248 بار دانلود رایگان
Summoner's Greed - Idle TD

بازی اندروید Summoner’s Greed – Idle TD v1.8.3 طمع جادوگر

Summoner’s Greed – Idle TD یک بازی سرگرم کننده است که شما باید در آن با استفاده از جادو و قدرتی که در دست دارید در برابر لشکر و سپاه  پادشا مقاومت کنید. بازی طمع جادوگر یک بازی کژوال است که توسط تیم PIXIO طراحی شده و برای سیستم عامل اندروید به صورت کاملا توسعه یافته است، امتیاز این بازی ۴٫۸ از ۵ بوده از بین ۲۶ هزار رای که بسیار …

آفلاین ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 18 بار دانلود رایگان
Yamgun

بازی اندروید Yamgun v1.2.009 یام گان

در بازی Yamgun شما به عنوان یک محافظ در مکان ها و زمان های متفاوت حضور خواهید داشت. حالا محافظت از چه چیزی؟ با داشتن یک سلاح وظیفه اصلی شما محافظت از مکان هایی مانند بنا های تاریخی و یا ناو های جنگی در مقابل دشمنان مجهز و پیشرفته می‌باشد.

آفلاین ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ 35 بار دانلود رایگان
Pet Rescue Saga

بازی اندروید Pet Rescue Saga v1.143.6 نجات حیوانات خانگی

بازی اندروید Pet Rescue Saga امروز می خواهیم یک بازی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده را برایتان در سایت قرار دهیم. این بازی در مورد تعدادی از حیوانات خانگی است که در مکعب هایی گرفتار شده اند و دشمنان شرور در پی آن ها هستند. شما باید در نقش ناجی این حیوانات ،با هوش و درایت خود از میان این مکعب های رنگارنگ آن ها را نجات دهید و از …

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ 623 بار دانلود رایگان
Tower Crush

بازی اندروید Tower Crush v1.1.26 شکست برج

در بازی Tower Crush شما به عنوان فرمانده یک برج وظیفه سالم نگاه داشتن آن را از شر حملات دشمن دارید برای اینکار تنها کافی است در نبرد ها که نبردی بین برج ها می‌باشد با تلفات کم پیروز شوید و برج ماقبل را نابود کنید. برای پیروزی نیاز به استراژی مناسب برای حمله و همینطور چیدمان سلاح های دفاعی و حجومی برج دارید که از ویژگی های یک فرمانده می‌باشد.

آفلاین ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ 67 بار دانلود رایگان
بازی اندروید Egg, Inc

بازی اندروید Egg, Inc v1.7 کارخانه تخم مرغ

بازی اندروید Egg, Inc یک بازی زیبا است که انگیزه شما را برای ایجاد یک مرغداری افزایش می دهد. در دنیایی که روز به روز انسان ها به دنبال زندگی ماشینی هستند داشتن یک مزرعه زیبا و دوست داشتنی در دنیای مجازی یک فرصت مناسب برای یک زندگی زیبا است. شاید بیشتر کاربران از سراسر دنیا تجربه یک زندگی متفاوت و طبیعی را غیر ممکن بدانند اما استودیوی بازی ساز Auxbrain …

آفلاین ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ 1909 بار دانلود رایگان
HAWK

بازی اندروید HAWK – Force of an Arcade Shooter. Shoot ’em up! v1.12.7352 اسکادران آسمان

اگر به بازی هایی که در آن در نقش خلبان خواهید بود علاقه دارید پیشنهاد ما بازی HAWK به شما می‌باشد. در این گیم شما در نقش یک خلبان زبده و کار آزموده باید یک هواپیمای جنگنده را برای خود انتخاب کنید و با استفاده از آن به نیرو های دشمن و اهداف تعیین شده حمله کنید.

آنلاین ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ 137 بار دانلود رایگان
Angry Gran Run - Running Game

دانلود Angry Gran Run – Running Game v1.62 بازی مادربزگ عصبانی دونده

Angry Gran Run – Running Game مادربزرگ نقشه ی فرار رو طراحی کرده و منتظر شماست تا اونو به مرحله اجرا در بیاره!! بازی های سبک runing که از دونده مقبره (temple run) به عنوان محبوب ترین بازی این سبک میتوان نام برد ، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند. در بازی مادربزرگ عصبانی شما باید از دست دایناسوری سبزرنگ فرار کنید و مادربزرگ را به سلامت از خیابان ها …

۱۵ فروردین ۱۳۹۷ 534 بار دانلود رایگان
Slope Down First Trip

بازی اندروید Slope Down: First Trip v2.29.18 سرازیری

در بازی Slope Down: First Trip زمین در خطر نابودی بزرگی قرار دارد. تنها راه رهایی و نجات از این بدبختی و نابودی جهانی محافظت از توپی است که باید در از بیشتر نقاط زمین عبور کند تا به نقطه تعیین شده برسد. این توپ با سرعت فوق العاده ای حرکت می‌کند و ممکن است آسیب های فراوانی در مسیر ببیند.

آفلاین ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ 142 بار دانلود رایگان
Duet

دانلود بازی Duet v3.11 دوئت

اگر به بازی های ساده و نیازمند به تمرکز علاقه دارید پس حتما بازی Duet را حتما تجربه کنید. در این بازی شما کنترل ۲ عدد توپ رنگی با رنگ های آبی و قرمز را در اختیار دارید وظیفه اصلی شما هدایت و سالم رساندن این توپ ها با دقت تمام به سمت بالا می‌باشد برای این کار هم تنها کاری که لازم است انجام دهید لمس صفحه نمایش می‌باشد.

آفلاین ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ 42 بار دانلود رایگان