Blast Squad

بازی اندروید Blast Squad v0.31 گروه انفجار

در بازی Blast Squad با دوستان خود در نبرد های تن به تن با استفاده از سلاح های مدرن گرم و سرد شرکت کنید و برای پیروز شدن در مقابل بازیکنان خارجی و یا دیگر دوستان خود نهایت تلاش خود را انجام دهید. در این گیم ویظیفه اصلی شما هدایت کاراکتر به سوی نبرد و بدست آوردن پیروزی می‌باشد.

آنلاین ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 42 بار دانلود رایگان
Just Cause 3: WingSuit Tour

بازی اندروید Just Cause 3: WingSuit Tour v1.0.15092314 جاست کاز ۳

بیشتر بازیکنان علاقه‌مند به بازی های جهان باز کامپیوتری با گیم Just Cause 3 آشنا هستند. این بار این بازی با نام Just Cause 3: WingSuit Tour برای اندروید منتشر شده است که تنها وظیفه اصلی شما پرواز و لذت بردن می‌باشد. برای پراوز کردن ابزار های گوناگونی به شما داده می‌شود به عنوان مثال گلایدر یا چتر با سقوط آزاد را تجربه خواهید کرد.

آفلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 37 بار دانلود رایگان
WWE Mayhem

بازی اندروید WWE Mayhem v1.6.102 کشتی کج

در بازی WWE Mayhem شما در نقش یک کشتی گیر حرفه ای در مسابقات کشتی کج حظور خواهید داشت. حتما بیشتر شما کاربران و بازیکنان عزیز با کشتی کج آشنایی دارید که یک نوع مسابقه و نبرد تن به تن در یک فضای معمولا بسته برای کسب مقام قهرمانی ‌می‌باشد. و حالا شما در نقش یکی از آن ها برای کسب این مقام عمل خواهید کرد.

آفلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 3858 بار دانلود رایگان
MazeMilitia

بازی اندروید MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game v2.8 تیراندازی چند نفره

عناوین موبایلی این روزها بسیار طرفدار داشته و تجربه لذت بخشی را هنگام اوقات فراغت می توانند رقم زنند. بازی MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting Game یک عنوان اکشن شوتر آنلاین از استودیو  XSQUADS Shooting Game بوده که تاکنون بازی های شوتری برای اسمارتفون ها از سوی آن بودیم. یکی از جدیدترین عناوین این استودیو MazeMilitia: LAN Online Multiplayer Shooting بوده و همانطور که از نامش پیداست گیمرهای موبایل برای اجرا آن …

۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 1719 بار دانلود رایگان
Friday the 13th: Killer Puzzle

بازی اندروید Friday the 13th: Killer Puzzle v1.4 جمعه ۱۳ام ماه

در بازی Friday the 13th: Killer Puzzle شما در نقش کاراکتر معروف فیلم و بازی کامپیوتری Friday the 13th یعنی جیسون خواهید بود. حتما با نام این شخصیت و بازی آشنا هستید که وظیفه اصلی آن به قتل رساندن افراد گردشگر و توریست ها با استفاده از ابزار آلات قتل مختلف می‌باشد.

آفلاین ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ 26 بار دانلود رایگان
Mushroom Wars 2

بازی اندروید Mushroom Wars 2 v2.2.12 نبرد قارچ ها ۲

در بازی Mushroom Wars 2 دنیای بازی های استراژیک را به گونه ای دیگر خواهید دید که چگونه پیشرفت کرده و با گرافیک و فیزیکی فوق العاده به استقبال بازیکنان آمده است. در این بازی شما در نقش فرمانده قارچ هایی هستید که به علم های بسیاری دست یافته اند و همینطور توانسته اند ابزار های جنگی و حتی صلح آمیز طراحی کنند.

آنلاین ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ 41 بار دانلود رایگان
Archer.io: Tale of Bow & Arrow

بازی اندروید Archer.io: Tale of Bow & Arrow v2.0.3 افسانه تیر و کمان

در بازی Archer.io: Tale of Bow & Arrow استاد تیر و کمان شوید و با دوستان، دشمنان و اژدهایان سرسخت بجنگید. به سپاه تیراندازان آدمک بپیوندید و از مهارت‌های تیراندازی خود در راه درست استفاده کنید. از روستاها مقابل نیروهای اهریمنی و اژدهایان خبیث که به خانه‌ها حمله می‌کنند دفاع کنید. آن‌ها همین الان به یک قهرمان نیاز دارند پس دست روی دست نگذارید. در Archer.io: Tale of Bow & Arrow …

آفلاین ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ 57 بار دانلود رایگان
Gods of Rome

بازی اندروید Gods of Rome v1.9.1a خدایان روم

Gods of Rome یک بازی مبارزه ای و حماسی در عصر اسطوره ها و افسانه های روم باستان است. روح خدایان قدرتمند به سوی نبردی وحشیانه احضار شده است. در بازی خدایان روم شما برای بازگردانی صلح مبارزه می کنید. بازی  Gods of Rome با دارا بودن مبارزات حماسی شامل چالش های روزانه و مبارزات PvP می باشد.

آنلاین ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ 597 بار دانلود رایگان
Defender III

بازی اندروید Defender III v2.4.8 مدافع ۳

Defender III یکی از عنوان‌های معروف کمپانی ژاپنی DroidHen می‌باشد که برای اولین بار توسط این کمپانی برای پلتفرم اندروید در پلی استور به صورت رایگان انتشار یافت و هم اکنون صاحب بیش از ۳ میلیون کاربر در بازی خود می‌باشد. در بازی Defender III شما باید با انتخاب کمان مناسب به جنگ با دشمنان و اهریمن بروید و آنها را یکی پس از دیگری در این میدان نبرد به هلاکت برسانید …

آفلاین ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ 165 بار دانلود رایگان