Airport City: Airline Tycoon

بازی اندروید Airport City: Airline Tycoon v6.6.20 شهر فرودگاهی

بازی Airport City: Airline Tycoon یکی از بازی‌های معروف شبیه سازی می‌باشد که در مدت زمان انتشار کمش به یکی از مشهورترین این بازی‌های تبدیل شد، البته شهرت این بازی به پشت کار و برنامه ریزی دقیق طراحان آن برای تبلیغ آن بوده است، به طوری که این تبلیغات گسترده سبب شده تا بیش از ۳۰ میلیون کاربر را از سر تا سر جهان به سمت خود جذب نماید و با …

آنلاین ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 2 بار دانلود رایگان
Blast Squad

بازی اندروید Blast Squad v0.31 گروه انفجار

در بازی Blast Squad با دوستان خود در نبرد های تن به تن با استفاده از سلاح های مدرن گرم و سرد شرکت کنید و برای پیروز شدن در مقابل بازیکنان خارجی و یا دیگر دوستان خود نهایت تلاش خود را انجام دهید. در این گیم ویظیفه اصلی شما هدایت کاراکتر به سوی نبرد و بدست آوردن پیروزی می‌باشد.

آنلاین ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 42 بار دانلود رایگان
BattleHand

بازی اندروید BattleHand v1.3.6 بتل هند

اگر به سبک مبارزان قدیم، جادوگران و نبرد خیر و شر علاقه دارید اما فرصتی برای تجربه آن تا به حال برای شما پیش نیامده است دیگر لازم نیست منتظر باشید با دانلود بازی BattleHand به راحتی می‌توانید به دوران باستان سفر کنید تا ساحره های خبیث و همینطور سربازان بدصفت را نابود کنید.

آنلاین ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 225 بار دانلود رایگان
Bigfoot Monster Hunter

بازی اندروید Bigfoot Monster Hunter v1.8 شکارچی هیولا

در بازی Bigfoot Monster Hunter به محیط های مرموز و ناشناخته سفر کنید و با موجوداتی که تا به حال با آن ها مواجه نشده اید رو به رو شوید و آن ها را شکار کنید. در مکان های که شما حضور پیدا می‌کنید هیولا هایی وجود دارند که به دلیل گرسنگی به شما و دیگر افراد گروهتان حمله می‌کنند و با دزدین مردم آن ها را می‌خورند.

آفلاین ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ 446 بار دانلود رایگان
The Walking Dead: Michonne

بازی اندروید The Walking Dead: Michonne v1.13 مردگان متحرک میشاون

حتما با نام مردگان متحرک آشنا هستید این نام مربوط به یکی از سریال های پرطفدار سبک بقا می‌باشد که در بیشتر نقاط جهان از طریق تلویزیون پخش شده و توانسته محبوبیت فراوانی کسب کند و در همین راستا شرکت های بازی ساز به فکر ساخت بازی با موضوع داستانی این فیلم شدند که بازی The Walking Dead: Michonne نسخه کاملی از تمامی آن ها تا به امروز می‌باشد.

آفلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 123 بار دانلود رایگان
Just Cause 3: WingSuit Tour

بازی اندروید Just Cause 3: WingSuit Tour v1.0.15092314 جاست کاز ۳

بیشتر بازیکنان علاقه‌مند به بازی های جهان باز کامپیوتری با گیم Just Cause 3 آشنا هستند. این بار این بازی با نام Just Cause 3: WingSuit Tour برای اندروید منتشر شده است که تنها وظیفه اصلی شما پرواز و لذت بردن می‌باشد. برای پراوز کردن ابزار های گوناگونی به شما داده می‌شود به عنوان مثال گلایدر یا چتر با سقوط آزاد را تجربه خواهید کرد.

آفلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 37 بار دانلود رایگان
WWE Mayhem

بازی اندروید WWE Mayhem v1.6.102 کشتی کج

در بازی WWE Mayhem شما در نقش یک کشتی گیر حرفه ای در مسابقات کشتی کج حظور خواهید داشت. حتما بیشتر شما کاربران و بازیکنان عزیز با کشتی کج آشنایی دارید که یک نوع مسابقه و نبرد تن به تن در یک فضای معمولا بسته برای کسب مقام قهرمانی ‌می‌باشد. و حالا شما در نقش یکی از آن ها برای کسب این مقام عمل خواهید کرد.

آفلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 3858 بار دانلود رایگان
MARVEL Strike Force

بازی اندروید MARVEL Strike Force v1.1.0 نیروی ضربت مارول

حتما با نام شرکت سازنده فیلم های تخیلی و اکشن Marvel اشنا هستید که در آن قهرمانان و ضد قهرمانان های زیادی از سراسر دنیا وجود دارند. و اما در بازی MARVEL Strike Force شما در نقش رهبر(فیوری) یک تیم از قهرمانان و ضد قهرمان های مارول خواهید بود که باید بتوانید با استفاده از قدرت های آن ها و همینطور استراژی مناسب دشمنانی را که قصد نابودی زمین را دارند …

آنلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 168 بار دانلود رایگان
Dune

بازی اندروید Dune v3.11 تپه

در بازی Dune با استفاده از قدرت تمرکز و دقت بالای خود باید بتوانید توپی را به صورت حرفه ای برای بدست آوردن امتیاز از راه پرش کنترل کنید. منظور از پرش تپه هایی هستند که به عنوان موانع در سر راه توپ قرار دارند اما باید به چشم یک امتیاز به این موانع نگاه کنید و با یک پرش درست و زاویه دار به امتیازات بالا دست پیدا کنید.

آفلاین ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ 248 بار دانلود رایگان